Evde İş Kurma Hikayesi: Yaprak Sanatı | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
yaprak

Evde İş Kurma Hikayesi: Yaprak Sanatı

Eğer hayatınızın bir günü bile çalışmak istemiyorsanız, hobinizi bir iş haline getirin. Bu şekilde hem her gününü eğlenerek geçirirsiniz, hem de hayatınızı güzel bir şekilde kazanmış olursunuz. Ancak çok az bir grup insan, tüm kariyerini değiştirip her şeye en baştan başlayarak hediyelik eşya yapımı, resim, nakış işleri ile uğraşmaya cesaret edebilmişlerdir. İspanyol Lorenzo Duran da, ilham kaynağı olabilecek bu insanlardan sadece biri.

Doğaya olan sevgisini bir tür dekoratif sanata çevirmiş : “Yaprakların üzerine resimler işlemek” . Yola çıktığı nokta ise,” Doğa sanattır ve sanat doğadır”. Lorenzo, eskiden inşaat işinde çalışmakta olduğunu ancak, bir gün seveceği bir şeyler yapmak istediyip bu doğrultuda harekete geçtiğini söylüyor. Çalışmalarında hayvanları, ağaçları, geometrik şekilleri hat sanatındaki gibi yaprakların üzerine işlemekte. Bu sanat eserlerini oluşturmak için öncelikle yaprakları topluyor, yıkıyor, kurutuyor , baskılıyor ve kesiyor. Ayrıca, yaprağın üzerine işleyeceği şekillerin önceden bir karalamasını yapıyor. Tüm bu sanat eserleri, Lorenzo’nun blogunda ve web sitesinde satılmakta. Ve oldukça büyük bir müşteri kitlesine ulaşmış durumda.

El yapımı işlerden, geçinecek kadar para kazanmak kolay değildir, gelirin iyi olabilmesi için sıkı bir çalışma gercekleştirmeniz gerekecektir. Ancak gerçekten de hoşunuza giden şey bu ise, uzun saatler boyunca çalışmak sizi rahatsız etmeyecektir. Bunun yanısıra, kendi başınıza çalışabilme özgürlüğü, kendi işinin patron olma rahatlığını getirecektir.

Siz de evde iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, inanın ve harekete geçin…

Evden Para Kazanmanın Yolları

İşsizlik günümüzün en büyük sorunlarından birisi, buna karşılık pek çok kişi kendini.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak