El Sanatları İşi: Sıradışı Çiçek Saksıları | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi

El Sanatları İşi: Sıradışı Çiçek Saksıları

El işi, evde kalmak zorunda olan, bir işe tüm gününü veremeyecek durumda olan, ancak yine de aile bütçesi için biraz ek gelir sağlamak isteyen anneler için son derece kazançlı bir iş olabilir. Bu iş için, yaratıcı ve hünerli olmanız , evden kendi başınıza çalışmayı istemeniz gerekmektedir.

İşte size son derece cazip, farklı bir fikir. Bu yazımızda farklı, sıradışı çiçek saksıları üretmekten bahsedeceğiz.

Her şey son derece basit ve kolay olduğundan, yapım için talimata bile ihtiyacınız olmayacak.

Bunun gibi bir saksı yapmak için, yüksek çözünürlülükle basılmış bir portre fotoğrafa ihtiyacınız olacaktır. Eğer iyi bir fotoğraf makinanız var ise, temel fotoğrafçılık yeteneklerine sahipseniz, arkadaşlarınızı, akrabalarınızı, onların çocuklarını da davet ederek portreleri siz kendiniz hazırlayabilirsiniz. Eğer fotoğrafçılık, sizin yetenekleriniz arasında yoksa, online olarak bu tip fotoğrafları bulmanız da mümkün. Bir sonraki adım ise, bu fotoğrafları parlak cilalı beyaz bir saksının üzerine basmak. Daha sonrasında ise bu saksılara uygun ev bitkileri satın almak.

Genelde çok fazla bakım, sulama istemeyen, sıcaklıklara karşı hassas olmayan çiçekleri tercih edin. Saksılarınız hazır olduğu zaman, dağıtımı planlamaya başlayın. İlk yapmanız gereken civarınızdaki çiçekçiler ile irtibata geçmektir. Aynı zamanda çalışmalarınız satmak için online bir mağaza da düzenleyebilirsiniz. Bunun için WordPress veya benzeri internet sitelerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Eğer yeterince ısrarcı olursanız, bu küçük iş , siz ve aileniz için ek kazanç kapısı olmasının yanısıra, sizin için güzel bir hobi haline de gelecektir.

Evden Para Kazanmanın Yolları

İşsizlik günümüzün en büyük sorunlarından birisi, buna karşılık pek çok kişi kendini.. Read more

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak