Stand Elemanı Ne İş Yapar? | Avm De Çalışmak İstiyorum! | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
standta çalışmak

Stand Elemanı Ne İş Yapar?

Ülkemizde standartların yükselmesine paralel olarak, sayıları gittikçe artan alışveriş merkezleri sürekli olarak part time ya da full time çalışacak elemanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Bu elemanlarda aranan ön koşul ise genç ve dinamik olmalarıdır. Bu nedenle hedef kitle genel olarak öğrencilerdir. Eğer sizde bir üniversite öğrencisiyseniz ve ek işlere ihtiyacınız varsa buyrun yazımıza…

Öncelikli olarak gereken ilk şey, tabiki başvurunuzu yapmanızdır. Fakat kesinlikle bu iş için internet üzerinden başvuru yapmanız önerilmiyor. Hepimizin bildiği gibi internet başvurularının ciddi bir şekilde okunduğu bile şüphelidir. En sağlam yol gidip bire-bir görüşmeniz, sizi görmeleri, ve şahsınızı tanımalarıdır.Böylece bu işe gerçekten önem verdiğinizi hissettirirsiniz ve sırf sizinle yüzyüze görüştükleri için bile işe alınma şansınız artar.

Çalışma Şartları Nelerdir?

Artık işe alındığınızda mesai saatlerini kendiniz, çalışacağınız bölümü ise işveren belirlemektedir. Haftalık 40 saatlik bir çalışma için ücretler firma tarafından belirlenir ki bu saatte 8-10 TL arasında değişir. Bununla birlikte sigortanız, yol ve yemek paralarınız da firma tarafından ayrıca karşılanır. Bütün bunların karşılığında sizden beklenen sadece müşteriye karşı güleryüzlü olmanız, polemiğe girmemeniz kimsenin işine ve bölümüne karışmamanız ve koşullar ne olursa olsun sadece görevinizi yerine getirmenizdir.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

One comment

  • Visit site
    Ağustos 23, 2012 9:07 pmPosted 5 years ago
    taylan

    STAND ELEMANI OLMAK ISTIYORUM ANTALYADA IKAMETGAH EDIYORUM 05435484804

    Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak