Değerli Taş Avcısı: Dedektör terlik

Definecilik şüphesiz en ilginç işler arasında. Ayrıca bu işin türevlerinde biri olan değerli taş avcılığı da son yılların yeni gözdesi. Özellikle parklarda, piknik alanlarında ve kumsallarda kaybolan yüzük, küpe, kolye gibi değerli eşyaların çokluğu bu işi oldukça cazip kılıyor. Ancak metal dedektörlerin oldukça dikkat çekmesi bu işi malesef mümkün pek mümkün kılmıyordu. Örnek bir inovasyon olan dedektör terlik ile bu sorun da ortadan kalkıyor.

Toprak altındaki metalleri ararken elinizde kocaman bir metal dedektörü ile dolaşarak meraklı bakışları üzerinize çekmeyeceksiniz artık.  Plaj terliği şeklinde tasarlanmış metal dedektörünü giyip onun kumandasını da ayak bileğinize bağlayarak yürüyüşe çıkabilirsiniz. Bileğinize takacağınız ana kumanda metalin bulunması durumunda sizi sesle uyaracaktır. Terlikle sessiz bir yürüyüş yapmak istiyorsanız da onu titreşim durumuna getirebileceksiniz. Dedektörle işiniz bittiğinde kumandayı çıkarıp çantanıza koyabilirsiniz. Ardından terliklerle yolunuza devam edebilirsiniz.

Oldukça düşük sermayeli kazançlı bir arıyorsanız, değerli taş avcısı olabilirsiniz. Dedektör terliği sipariş etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizce hazine avcılığı üzerine başka ne gibi kayıp iş fikirleri bulunup hayata kazandırılabilir?

[hana-code-insert name=’orta’ /]

Tags: , , ,


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑