Zengin Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir? | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi

Zengin Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Zengin Olmak mı İstiyorsun?

Orta sınıftaki insanoğlu loto,piyango gibi kendi isteği dışındaki mercilerden medet ummaya devam etsin,Amerika’lı yazar Steve Siebold,insanın kendi başarısıyla zenginliğe ulaşması için yapılması gerekenleri bir bir sıralamış durumda.

En önemli fikirleri sizler için seçtik;

Çoğumuz aslında zengin olmak yolunda,cebinde hatırı sayılır miktarda para düşlese de,bu düşden öteye geçmez.
Zengin olmak çok kolay olmasa da aynı derece de zor da değil.Zengin olma yolundaki en önemli viraj sadece zenginlerin düşüncelerine ortak olabilmek.Nasıl mı? Örneğin bir zengin ve orta sınıf iki insanı ele alalım.Olağan bir kriz ortamında, orta sınıftaki kişi tasarruf yapmaya yönelirken,zengin olan kişimiz tasarruftan ziyade yeni kaynak arayışına gitmektedir.Zenginler ile orta sınıf arasındaki bu düşünce farkı; zenginlerin niye zengin,orta sınıftakilerin niye orta sınıf olduğunu çok açık bir şekilde ortaya koymakta.Zenginler hiçbir zaman tasarrufu değil daha çok kazanmayı düşünmektedirler..

Zenginler İle Orta Sınıfın Düşünce Farkları!

-Orta sınıf insanlar çalışmak ile çok zengin olacağına inanırken,zenginler ise büyük risk almakla buna inanmaktadırlar.
-Orta sınıf insanlar paranın alın teriyle kazanılacağını düşünürken,zenginler bunun kıvrak beyin gücü ile olduğuna inanmaktadırlar.
-Orta sınıf insanların para ile aralarında duygusal yönden bir bağ bulunurken,zenginlerde sadece mantığa dayalıdır.
-Orta sınıf insanlara göre zengin olmak insanın elinde değildir,zenginlere göre ise herkes kendi isteğiyle zengin olabilir.
-Orta sınıf insanların şans oyunlarına rağbeti göze çarparken,zenginlerde sadece mantıklı düşünceler vardır.Hiçbir zengin yolda yürürken kendisine yıldırım çarpacağına inanmaz.(Bir kişiye sayısal loto çıkma olasılığı)
-Orta sınıf insanlar ekonomik krizde birilerinin kurtarıcı olarak gelip onları kurtaracaklarına inanırken,zenginler kendi başlarına oldukları düşüncesindedirler ve kimseden medet ummazlar.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

One comment

  • Visit site
    Temmuz 18, 2012 6:18 pmPosted 5 years ago
    ZEMFİRA KACAR

    MERHABA.BİR ÖMÜR GELİR GETİRECEK PROJEM VAR.VE BU PROJEYE SERMAYE YATIRACAK İŞ ORTAGI ARIYORUM. TEL NO: 0212 294 84 40 GSM: 0538 466 15 92. İŞTE FIRSAT.SAYGILARIMLA DR.ZEMFİRA KACAR

    Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak