Yenilebilir Sprey Boya | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
renkli yiyecekler

Yenilebilir Sprey Boya

Gıda sektöründe girişimcilikler hız kesmiyor. Hiçbir zaman sprey boyaların bir gün yenilebilir hale gelebileceğini tahmin edemezdik ve şimdi bu gerçek oldu. Food Finish dünyanın ilk yenilebilir sprey boyası! Alman üreticisinin söylediğine göre yenilebilir sprey boya yemeklerinize değişik renkler katmanın çok güzel bir yolu.

İnsanlar uzun zamanlardan beri acayip şeyler yiyorlar. Ukrayna’da bir kadın kum yiyor, başka bir kız kalıp sabun yiyor, bir başkası sünger yiyor fakat sprey boya tamamen yeni bir öğe. Ve bunu yemek de acayiplik sayılmaz çünkü zaten yenilebilmesi için üretilmiş ve tamamen güvenli. Alman üretici firma The Deli Garage Food Cooperative’ın dediğine göre etanol bazlı tatsız ve kokusuz bu boya, güzelleştirmek amacıyla her çeşit yemeğin üzerine sıkılabilir. Food Finish’in dört ayrı rengi var—altın sarısı, gümüş, mavi ve kırmızı—ve mükemmel etkiyi yaratmak için boyayı birkaç kat sıkmak gerekiyor. Deli Garage proje yönetcisi Kaya Knust şöyle diyor “Dometeslerim de arabam gibi metalik gri buna bayılıyorum. Tabağınızda öylesine bir biftek değil de altın kaplama bir biftek görmek ne hoş.

Girişimci firmanın açıklamasına göre yenilebilir sprey boya onların en çok satan ürünüymüş. Favori fantastik hikayelerinizdeki gibi mavi çilek ya da gümüş renkli elma yemek isterseniz Food Finish internette 24.80 Euoro’dan (32 $) satılıyor.

Türkiye’de henüz bulunmayan bu boya, cesur girişimciler için güzel bir yatırım aracı olabilir. Firma ile anlaşarak markanın Türkiye distribütörlüğünü almanız mümkün.

Forex ile zengin olmak isteyenlere

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak