Oburluk Pantolonu

Giyim sektöründe birbirinden güzel girişimcilikler ile karşılaşmaya devam ediyoruz. Bunların son örneği ise oburluk pantolonu.

Artık kapanmayan pantolonlarınız için yardım istemeye son. Zamanla insanlar bu rahatsızlığı önlemek için çok yemek yiyecekleri bir partiye ya da açık büfe olan yerlere giderken geniş pantolon giyme yolunu keşfetti.

Mutlaka sizin gardırobunuzda da bir tane vardır, ya kumaş pantolon ya da iki beden büyük bir kot. Büyük beden pantolonlar belinize oturur fakat vücudunuzun diğer kısımları için aynı şeyi söyleyemeyiz, sizin demode ve kısa görünmenize neden olur ve sizi çirkinleştirir.

Bu nedenle oburluk pantolonu piyasaya çıktı.

Girişimci firma Betabrand’ın piyasaya sürdüğü bu pantolonlar maksimum rahatlık için tasarlanmış. İster hafif bir öğle yemeği yiyin ister altı çeşit yemekten oluşan akşam yemeği. İşin sırrı düğmelerde. Üç adet düğmesi var: hafif bir öğün yediyseniz pantolonun domuzcuk düğmesini, yemeği biraz fazla kaçırdıysanız dişi domuz düğmesini, açlıktan ölüyorum diyerek yemeğe saldırdıysanız erkek domuz düğmesini ilikleyeceksiniz.

Oburluk pantolonunun satış fiyatı da 100 $ civarında.

Basit iş fikirlerindeki yaratıcılık insanı her zaman kendine çekmiştir. Bu yüzden basit iş fikirlerinin büyük başarılar kazanması tesadüf değildir. Bu pantolonda olduğu gibi.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

Tags: ,


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑