Kadın Girişimcilere İş Fikirleri | Yeni Yatırım Alanı | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
kadın girişimciler

Kadın Girişimcilere İş Fikirleri

İngiltere’de kolejden mezun bir genç olan  Husna Iqbal-Willan , müslüman bir aileden geliyor ve 13 yaşından  beri başörtüsü kullanıyor. Geçen beş yılda, İngilteredeki mağazalarda stil sahibi bir başörtüsü bulmanın ne kadar da zor olduğunu farketmiş.Etnik moda ve aksesuarları için yüksek bir talep bulunuyor ancak başörtüleri genelde son derece sıradan mağazalarda ve genelde koyu renklerde, basit bir tarzda bulunmakta. Modern bir müslüman bu durumda ne  yapabilir? Elbette kendi küçük işini kurabilir.

Husna  Pink Paisley’s isimli e-shopun sahibi.  Genç bir girişimci olmadan önce, malzemeleri ve youtube videolarını ayrıntılı olarak incelemiş, başörtünün nasıl farklı şekillerde bağlanabileceğini öğrenmiş. Öyle ki başörtü ile binlerce muhteşem ve stil sahibi görüntü elde edebilmektesiniz.  Husna aynı zamanda birkaç dizayn sırrını da öğrenmiş, bu şekilde kadınların saçını yassı ve basılmış hale getireceğine, çok daha hacim veren bir görüntü ortaya çıkmış. Çeşitli iğneler, özel klipsler ile bunu sağlamış. Bunun yanısıra, Husna standart avrupa eşarplarını , şallarını da farklı baskı ve desenler ile çeşitlendirmekte, başörtü şeklinde nasıl kullanılabileceklerini  göstermekte. Bu şekilde de mağazasının çeşitliliğini arttırıyor.

Pek çok iyi iş fikirleri, bazı ihtiyaçlardan doğmaktadırr.Önemli olan ise, bu ihtiyaçları farketmek ve karşılayabilmektir. Biraz şans ve ısrar ile kendi küçük işinizi kurmaktan ve başarılı olmaktan hiçbir şey sizi alıkoyamaz.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak