Müşterilerine 1,500 çeşit masa oyunu sunan kafe!

Restaurant ve kafelerde okey tavla gibi oyunları görmek oldukça yaygındır. Ancak bu masa oyunları internetin hayatımıza girmesiyle birlikte dizüstü bilgisayarlarla eğlence amaçlı olarak kullanılıyor. Bu da insanlar arasındaki iletişimi günden güne azaltıyor. İnsanlar arası etkileşimin yeniden varolmasını hedefleyen Toronto Snakes & Lattes, insanlara kahve ile birlikte 1500 çeşit masa oynunu da sunuyor.

Bu kafede müşteriler  Monopoly, Jumani ve Fireball Adası ve daha adını duymadığım sayısız oyunu ücretsiz oynama fırsatı yakalıyorlar . Oyunların çoğu bilinmediği için içecek servisi yapan garsonlar, oyunların tanıtımını yaparak nasıl oynandıkları hakkında ipuçları veriyorlar. Çok yakında gençlik odaklı girişimler ile birlikte müşterilere oyun kiralama hizmetinin de hayata geçirilmesi planlanıyor.

Bu girişimcilik, bilgisayar oyunları yerine bu tür masa oyunlarına odaklanan kafelerin nasıl sadık müşteriler kazanabileceğini bize gösteriyor. Kafe işletenler ve işletmeyi düşünenler için gerçekten güzel bir girişimcilik örneği.

[hana-code-insert name=’orta’ /]

 

 

Tags:


About the AuthorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top ↑