3d Qr Kod İle Alışveriş | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
3d qr kodu

3d Qr Kod İle Alışveriş

Koreli Emart firması, yakın zamanda, şehrin belli kesimlerine yerleştirdiği, yalnızca öğlen 12’den 1’e kadar görüntülenebilen 3D QR kodu heykelciklerle tüketicilere, mağazaların sakin olduğu zamanlar için indirim inkanı sunuyor.

Periyodik durgunluk birçok perakendeci için hayatın bir gerçeği durumunda ve daha öncesinde de, yalnızca sakin zamanlar için geçerli günlük anlaşmalara tanık olmuştuk. Yakın zamanda bu konuda daha fazla çaba sarf eden bu firmayla karşılaştık. Firmanın şehrin sokaklarında sergilediği kodları zamanında görüntüleyebilen müşteriler, mağazanın sakin saatlerinde indirimden faydalanabiliyorlar.

Güneşli Satış’ olarak adlandırılan yöntemde Emart, güneşin en tepede olduğu zamana bağlı olarak net şekilde görüntülenebilen ve her gün yalnızca 12 – 1 arası telefon aracılığıyla taranabilen ‘gölge’ denilen QR kodlarını oluşturuyor. Başarılı şekilde taranan kod, tüketiciyi 12 dolarlık kuponla birlikte özel tekliflerin olduğu anasayfaya yönlendiriyor. Sonrasında alımlar telefonla yapılabiliyor ve teslimatlar direk müşterinin kapısına bırakılıyor. Aşağıdaki video bize sistemin nasıl çalıştığını gösteriyor.

Bu yaratıcı promosyonun bir sonucu olarak Emart, üyelerinin yüzde 58 arttığını rapor ederken, öğle saatlerindeki satışların da yüzde 25 oranında arttığını belirtiyor. Dünya çapındaki diğer perakendeciler bu tarz bir sistemden faydalanmayı düşünebilirler.

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak