Starbucks Bayilik | Starbucks Franchising Şartları | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
starbucks franchising

Starbucks Bayilik

Bu yazımızı,çok soru geldiği için yayınlama gereği duyduk.Starbucks bayiliği almayı düşünenler için umarım yeterince açıklayıcı olacaktır.

Starbucks Coffee, uluslararası çalışmalarında her ülke ya da bölge için belirli gruplar ile ortaklık kurarak ya da kendi yapılanmasını gerçekleştirerek hareket etmektedir.

Starbucks Coffee Türkiye’deki tüm operasyonu için Shaya Grubu’nu ortağı olarak seçmiştir. Türkiye’de şu anda faaliyet göstermekte olan tüm Starbucks Coffee mağazaları Shaya Kahve tarafından açılmakta ve işletilmektedir. Gelecek dönemlerde İstanbul içinde ve dışında açılacak yeni Starbucks Coffee mağazaları da Shaya Kahve tarafından açılacak ve işletilecektir; bu yetkinin paylaşılması ya da devredilmesi söz konusu olmamaktadır.

Starbuck bayiliği şu an için olası gözükmüyor.Ama aksi bir durum olduğunda sitemizden öğrenebileceksiniz..

Forex ile zengin olmak isteyenlere

5 comments

 • Visit site
  Nisan 23, 2012 8:27 pmPosted 5 years ago
  zeliha atas

  ben franchise üzere veya bayilik isletmeciligini yapmak istiyorum. lütfen benimle iltibata girin. cep-numaram. 0049-157 394 44 286. veya mail atin lütfen, kiminle irtibata gecmem gerek?
  saygilarla
  zeliha atas

  Cevapla
 • Visit site
  Ekim 17, 2012 9:33 amPosted 5 years ago
  Nursemin Karatas Goksal

  Franchise işletmeciliğini / bayi olmayı ve verimli bir lokasyonda starbuks işletmeyi isterim. Sturbucks olarak Franchise’a başladığınız anda ben de sizinle birlikte çalışmayı çok isterim. Umarım en yakın zamanda bu kararı alır ve birlikte çalışırız. Teşekkürler…GSM 532 709 47 09

  Cevapla
 • Visit site
  Aralık 8, 2012 8:00 pmPosted 5 years ago
  levent

  sturbucks bayisi olmak istiyorum diye buraya yazı yazıyorsunuz, sturbuck bayilik vermşiyor kendi yapılanmasını kuruyor diye yazının anlamını anlamıyorsunuz. açın sturbucks 10 güne batarsınız bu akılla.

  Cevapla
 • Visit site
  Aralık 28, 2012 12:32 pmPosted 5 years ago
  ebru keser

  merhaba ben starbucks bayiliği almak istiyorum Avea bayisiyim ve bu güzel markayıda Van’a getirmek istiyorum benimle iletişime geçerseniz sevinirim..

  Cevapla
 • Visit site
  Mart 24, 2013 1:12 pmPosted 4 years ago
  Mehmet eyhem

  Bende starbucks bayiliği almak istiyorum .Eğer kararınızda bir değişiklik olursa haber vermenizi isterim.telefon numaram:05327172056

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak