Pet Shop Bayiliği Veren Firmalar | Pet Shop Bayilik | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
pet shop bayilik

Pet Shop Bayiliği Veren Firmalar

Pet shop açmanın en kolay yollarından biri de pet shop bayiliği veren firmalardan bayilik almaktır.Bu firmalardan bir kaçını sizler için araştırdık.

 

Vid Pet Bayiliği

Vid Pet Concept, 2006 yılının Kasım ayında, henüz kurulurken, bayilikler vermeyi hedefledi. Sistemini buna göre kurdu. Bu anlamda tüm iş planını, sistemini yazılı hale getirerek, telif hakkını aldı ve kalite el kitabını oluşturdu. Organizasyon ve satış konusunda, profesyonellerle ilk aşamalardan beri çalışan firmamız, kendini ve kazancını kanıtlamış sistemini sizlere de kopyalamayı öneriyor. Bu konuda görüşmek ve ön bilgi almak için merkezimizi arayabilirsiniz: 0216 629 05 45

Vid Pet Bayisi Olmanın Faydaları:

1-Her şeyden önce, tabelanızı astığınız anda, markanın gücünü, bilinirliğini ve güvenilirliğini hissedeceksiniz. Yeni açılan X marka pet shop’un fark edilmesi bile bazen aylar almaktadır. Vid ismi ise, belli bir birikime sahip ve müşteri tarafından bilinilmekte, tercih edilmekte. Ulusal kanalların ana haber bültenlerinde, aktüel programlarında, ulusal gazete ve dergilerin haber bölümlerinde yer alarak, radyo programlarına stüdyo konuğu olarak, İstanbul Life ve Hürriyet Gazetesi tarafından en iyi 4 pet shoptan biri seçilerek, verdiğimiz seminer, eğitimler ve binlerce hayvan sahibine gönderilen bültenlerimizle, markamızın gücünü her gün arttırıyoruz. Bu gücü sizinle de paylaşabiliriz. Paylaştıkça daha güçlü oluyoruz.

2-Vid Pet, tüm bayileri için ulusal ve sektörel dergilerde ilan vererek, sizleri destekler, bunun maddi yükünü üzerine alır. Tırajı yüksek dergilere ilan vermek pahalı ve çoğu pet shop için imkansızdır.

3-Vid Pet, ürün alımlarını tek merkezden, toplu halde yapar. Bu da alım fiyatlarında çok büyük avantaj doğurur. X marka pet shop’un bir zincir pet shopla aynı fiyata ürün alabilmesi imkansızdır. Bizim sistemimizle, malı daha alırken kazanmaya başlarsnız.

4-Vid Pet sürekli olarak profesyonellerden destek alır. Siz, bayimiz olduğunuz zaman daha ilk günden itibaren bu desteğe sahip olursunuz. Tek başınıza olduğunuzda binlerce liraya mal olan profesyonel destek, bizim sistemimiz içinde ücretsizdir. Örnek vermek gerekirse: Dükkan seçimi, seçtiğiniz dükkanın uygunluğunun kontrolü, dekorasyon, ürün seçimi, muhasebe, bilgisayar sistemi vb. Bu tip danışmanlıkları, karşılayamadıkları için kuruldukları yılda batan firma sayısı hiç de az değildir.

5-Vid Pet, açıldığınız gün itibariyle size müşteri sağlıyor. Hali hazırda işleyen, evlere servis sistemi sayesinde, bayilik sistemine dahil olduğunuz an, açtığınız bölgeden gelen tüm siparişler, sizin tarafınızdan karşılanacak ve size yönlendirilecek.

6-Belki de en önemli avantajımız eğitim ve staj imkanımız. Bayi olmaya karar verip, şerefiye bedelini ödedikten sonra, eğitiminiz başlar. İstemeniz durumunda 3 ay, Vid Merkez Mağazamız’da (Ataşehir) mağaza müdür  yardımcısı olarak görev yapabilirsiniz. Bu işin ayrıntılarını ve inceliklerini öğrenmeniz için eşsiz bir fırsattır.

7-Eğer tüm kurallara uygun olarak işinizi kurup, yürütüp, zarar ederseniz. Elinizdeki tüm malı nakit olarak geri alır, şerefiye bedelini nakit olarak geri öderiz. Bunun karar verilmesi minimum 12 ayda yapılacaktır.

8-Bayiler her konuda, merkezden destek alırlar. Örnek vermek gerekirse: Yönetim, tanıtım, müşteri ilişkileri vb.

9-Vid Pet, bayilerin ihtiyacı duyacağı her türlü döküman, el ilanı, fatura şablonu vb. belgeleri ücretsiz olarak bayilere sunar.

10-Tüm bayiler, Vid Pet’in sürekli gelişim ilkeleri doğrultusunda denetlenip, geliştirilerek, günün ve piyasanın şartlarını yakından takip eder.

Has Akvaryum Bayiliği

HAS akvaryum 2004 yılında Ankara da çalışmalarına başladı. Ekibimizin kadrosunu kuruluşumuzdan bu güne aktif, dinamik ve konusunda bilinçli çalışanlar oluşturdu.

2004 yılından itibaren oluşturduğumuz ekip ile, Akvaryum sektöründe tecrübe ve uzmanlığımızı geniş ürün yelpazemizle artırarak uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeden Ankara ve İç Anadolu bölgesinde etkin dağıtım ve müşteri odaklı çalışmasıyla hızlı bir yol kat ettik.

HAS AKVARYUM ,bugün yurt dışından yaptığı ithalatıyla bünyesinde 10 marka (SOBO, HOPAR, DEGENBAO, AQUA MASTER, YUEMEİ, LANGHU, CHUANGHI, YOUDA, AİR, ASTRA vb. ), 2500 çeşit ürün, Türkiye bünyesindeki BİYOTEKNİK, MARKİMYA, LORA, ŞADANLAR, TETRA, TROPİCAL, WİTTE MOLEN, MAX ürünlerin dağıtımı yapan, Türkiye’nin pet ve akvaryum ürünleri tedarikçisi olmuş durumdadır.

Ayrıca şirketimiz ithal ve yerli birçok balık ve bitki çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

HAS AKVARYUM olarak hedefimiz; Pet sektörünün ülkemizde doğru bir şekilde gelişmesini sağlamaktır, bunun içinde, siz değerli bayilerimiz ve veteriner hekimlerimize kaliteli ürünlerden oluşan geniş bir ürün gamını en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktadır.

Sektörde gerçekleştirilmesi zor olan ürün devamlığı ile verdiğimiz satış sonrası destek hizmetlerimizi geliştirerek devam etmek ve son kullanıcılarımıza hobilerinden uzaklaştıran değil hobilerinden aldıkları keyifi arttırmaya yönelik çalışmalarımız bütün gücümüzle devam etmektedir…

Firmamız tüm bu imkânları sunabilmek ve verdiği hizmeti arttırmak için bünyesinde akvaryum ve pet sektöründe uzmanlaşmış, kişileri bünyesinde barındırmaktadır. Ankara içi 2 araç, Anadolu ya hizmet vermek üzere toplamda 1dağıtım aracı ile gelişim ve sizlere desteğini sürdürmektedir.

Bayilik başvursu için –> www.hasakvaryum.com

Orijin Pet Bayiliği

Orijin pet 1997 yılında Ankara’da çalışmalarına başladı. Ekibimizin kadrosunu kuruluşumuzdan bu güne aktif, dinamik ve konusunda bilinçli çalışanlar oluşturdu. . 1997 yılından itibaren oluşturduğumuz ekip ile ilk olarak yola çıktığımız Akvaryum sektöründeki tecrübe ve uzmanlığımızı Alman devi SERA ürünleri ile süsledik. SERA markası ile yakalağımız başarıyı Nestle Türkiye bünyesindeki PROPLAN kedi ve köpek mamaları Iç anadolu tek dağıtıcılığını alarak pet sektöründe hızlı bir yol kat ettik. Daha sonra bünyemize kattığımız HAGEN ve VİTAKARFT markaları ile dünyanın en kaliteli ürünleri bünyesinde barındıran bir kuruluş haline geldik..

Orijin PET bugün 11 farklı ülkeden toplamda ithalatını gerçekleştirdiği 26 marka (SERA ,VITAKRAFT, HAGEN , PROPLAN , BRIGHTWELL,SICCE , RED SEA , LIFETECH , HAQOS , REEF OCTOPUS, SEIO vb. ), 5600 çeşit ürün, Nestle Türkiye bünyesindeki Purina Proplan, Purina Chow , PURİNA GURME Serisi ürünlerin Anadolu dağıtımı, TSE uygunluk belgesi ile ithalatını yaptığımız tüm ürünlere satış sonrası desteği sağladığımız teknik servis birimimiz, sektördeki elektronik ekipmanların ülkemize uygunluğunu denetleyen, yeni ürünler geliştirmek için çalışmalar yapan elektronik ARGE birimimiz, ve 5850M2 lik tesisleri ile “Türkiye’nin pet ve akvaryum ürünleri tedarikçisi” olmuş durumdadır.

Orijin olarak hedefimiz ; Pet sektörünün ülkemizde doğru bir şekilde gelişmesini sağlamaktır,bunun içinde, siz değerli bayilerimiz ve veteriner hekimlerimize kaliteli ürünlerden oluşan geniş bir ürün gamını en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktayız. Sektörde gerçekleştirilmesi zor olan ürün devamlığı ile TSE belgeli verdiğimiz satış sonrası destek hizmetlerimizi geliştirerek devam etmek, ARGE birimlerimiz ile sizlere yeni ürünler üretmek ve son kullanıcılarımıza hobilerinden uzaklaştıran değil hobilerinden aldıkları keyifi arttırmaya yönelik çalışmalarımız bütün gücümüzle devam etmektedir…

Bayilik başvurusu için–>www.orijinpet.com

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

One comment

  • Visit site
    Aralık 13, 2012 1:44 pmPosted 5 years ago
    banu.akbulut@isbank.com.tr

    canım süper bir teklif . hemen değerlendirmeyi düşünüyorum

    Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak