Oto Yıkama Bayilikleri Ve Şartları | Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
oto yıkama bayiliği

Oto Yıkama Bayilikleri ve Şartları

Oto yıkama bayiliği alarak kendi işinizi kurabilirsiniz.Üstelik oldukça düşük fiyatlarda bayilikler almanız mümkün.İşte sizler için seçtiklerimiz.

My Wash Oto Yıkama

Bulunduğunuz bölge My Wash bayiliğine uygun ise en az 1 müşteri bekleme salonu, aksesuar ve çeşitli ürünler sergileme alanı, 2 araçlık kapalı alan, 1 araç yıkama ve 1 araç kurulama olmak üzere toplam 4 araçlık yeri temin edersiniz. işyerinizin elektrik (trifaze), su, havalandırma, hava tesisatı, gider tesisatı, müşteri bekleme salonu, fayans ve dekarasyon gibi alt yapı çalışmalarını My Wash kurumsal şartlarında kendiniz yaptırırsınız.
My Wash bayiliğinin yürütülmesi için gerekli olan tüm ürünleri, makinaları, reklam ve tanıtım malzemelerini bizlerden bir paket dahilinde temin edersiniz. Bu paket dahilinde sizlere İsim Hakkı, Ürün Eğitimi, Pazarlama Eğitimi, İnternet Yayını ve Danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz, ayrıca My Wash bayilerinin diğer firmalarda uygulanan aylık yada yıllık hizmet bedelleri, reklam bedelleri, cirodan kar, ürün alma kotası mecburiyeti yoktur.
Tek yapmanız gereken sözleşme süresince eksilen ürünlerinizi bizlerden temin etmenizdir. Kurulumda paket dahilinde verilecek olan ürünler, malzemeler ve makinalar detayları ile aşağıda belirtilmiştir.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, sizler için hayırlı olmasını dileriz..

http://www.mywash.com.tr/

info@mywash.com.tr

Adres/Telefon/Yetkili: My Wash
Merkez Ofis

Telefon : 0216 461 06 79
Gsm : 0530 404 57 60

 

Auto Wash Yıkama

Bu sektör de bilmeniz gereken yılda 12 ay çalışmanıza rağmen toplamda 8 ay karlılık sağlayacağınız ve bunun yanında geri kalan 4 ayda kış hava şartları, yağmur ,çamur,, tatiller  ve okul öncesi  açılış,  sonrası kapanışları,gibi insanların değişen öncelikleri nedeniyle genel giderlerinizi karşılayıp çok fazla karlılık getirmeyen bir  sektör olduğudur. Buradaki önemli nokta karlılık sağlayacağınız bu 8 ayı çok iyi değerlendirmektir. Bu da en az maliyetle en yüksek karı sağlayabilmekle olur.  Yapılabilecek özel kampanyalar  ve sizlere vereceğimiz profesyonel satış pazarlama eğitimimizle bu konuda hiç zorlanmayacaksınız..  Ayrıca bu sektördeki en büyük sıkıntı vasıflı, güvenilir ve sürekli  eleman sağlamaktır. Auto Wash  olarak sizin güvendiğiniz ama bu işte vasfı olmayan elemanı birkaç günlük eğitimle vasıflı hale getirerek size yardımcı olmaktayız..  Ürünlerimizin konsantre ve tüm kalite belgelerine sahip olması sizin eleman kaynaklı olarak müşteri aracına verebileceğiniz zararları engeller ve maliyetlerinizi düşürür, müşterilerinize karşı güvenililirliğinizi artırır..

Tüm bu bilgiler ışığında  Auto Wash Uygulama Bayisi olmaya karar verdiyseniz;

Otokuaför ve yıkama bayiliğimizi kurmak için en az 150 – 200 metrekarelik bir alana ihtiyacınız vardır.

Bu alanda en az 1 müşteri bekleme salonu, aksesuar ve çeşitli ürünler sergileme alanı, 2 araçlık kapalı alan, 1 araç yıkama ve 1 araç kurulama olmak üzere toplam 4 araçlık göz  yada peronlar oluşturulmalıdır.

Bu işi yapmayı düşündüğünüz bölgenin;  Auto Wash bayiliğe uygun olup olmadığını karşılıklı görüştükten sonra eğer   bölgeniz  ve işyeriniz bayiliğimiz için uygunsa işyerinizin elektrik (trifaze), su, havalandırma, hava tesisatı, gider tesisatı, fayans ve dekarasyonunu firmamızın kurumsal kurallarına uygun olarak kendiniz yaptırırsınız. Auto Wash inşaat ile ilgili konularda sadece kurumsal öneriler sunarak sizlere ücretsiz danışmanlık yapmaktadır. Hizmet ve ürün satışlarımızın içerisinde inşaat ile ilgili herhangi bir malzeme, işçilik vs. mevcut değildir.

Bayiliğimizin yürütülmesi ve sistemlerin uygulanabilmesi için  Auto Wash yıkama ve kuaför grubu ürünlerini, gerekli makinaları, tanıtım broşürlerini, kartvizit, araç kabul formu, araç yıkama fişi, kağıt paspas, araç içi asma koku, eğitim sertifikası, bayilik sertifikası, personel kıyafeti, tabela ve iç mekan görsellerini kapsayan başlangıç ürünlerimizi satın almanız ve bizimle sözleşme imzalamanız gerekmektedir.

Firmamız bayiliklerinden Franchise Bedeli, Eğitim Bedeli yada İsim Hakkı Bedeli gibi yıllık hiçbir ücret talep etmemektedir. Aylık yada yıllık cironuzdan da kar alınmaz.

Auto Wash  Bayiliği,  bölgenin koşullarına, işyerinin büyüklüğüne, görsel metrekarelerine, araç giriş çıkış fizibilitesine, tahmini  genel gider çalışmasına ve ihtiyaç duyulan makine adetlerine  göre kurulum  fiyatları artmaktadır.

Auto Wash  size fazladan stok yaptırmaz ve gereksiz ürünleri size satmaz.. En az maliyetle en yüksek kazanca ulaşmanız için gereken tüm desteği verir..

Kurumsal çalışma sistemi içerisinde Auto Wash  ailesi olarak sizlerle büyümeye devam etmekten gurur duyuyoruz.

Sizin karlılığınız kadar çalışanlarınızın verimli ve mutlu olması da bizim için önemli !

Ürünlerimiz insan sağlığı için hiçbir zararlı madde içermemektedir… Tüm kalite belgeleri mevcuttur.

Firmamızın en önemli hedefi sürekli müşteri memnuniyetidir.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder bol kazançlar dileriz.

 

Neden Auto Wash ?

*** Aylık Cirodan Kar Payı , Yıllık İsim Hakkı ve Eğitim Ücreti Alınmaz..

*** Devren oto kuaför ve yıkamalara baktığınızda çoğu markaların devrettiklerini göreceksiniz..

*** İnternette arama çubuğuna oto kuaför şikayet yazdığınızda diğer markalar hakkındaki şikayetleri göreceksiniz.

 

Starwash Oto Yıkama

Son zamanlarda en gözde sektörler arasında gösterilen oto koaför, detaylı temizlik ve koruma sistemleri gün geçtikçe gelişiyor, hızla büyüyor. Her gün yeni yaratımcılar ve gelişimciler bu pazarda yer almak üzere başlangıç yapıyor.Malesef ülkemizde bu seköncülüğüne soyunan bazı firmalar yüksek fiyatlarla francashing verip ürün satmak uğruna, cironuzdan yüzdeler alarak, yanlış yönlendirdikleri bir çok gelişimcinin %100’e yakın maddi zarar ve başarısızlığa uğramasına sebep olmaktadırlar.

STARWASH bu sektörde yeni soluk ve mükemmel bir sistem anlayışı olup, bayisi olmak isteyen girişimcinin, sadece işletmenin tabelası ve kullanılan ürünün markası olmakla kalmayıp tüm sistemi profesyonelliği ile her zaman yanında olacaktır.

STARWASH BAYİSİ OLMANIN AVANTAJLARI
STARWASH, Türkiye pazarındaki bazı firmaların vermiş olduğu gelişigüzel bayilik sistemi ve hizmet kalitesindeki düşüşe karşılık, pazarda yeni soluk ve mükemmel bir marka anlayışı,İşletme için gerekli olan makina ve techizat,

Labaratuar koşullarında gerçekleştirilen, kalite ve ömür testlerinden geçilerek kullanıma sunulan ve yanlızca STARWASH bayilerine verilecek üstün teknoloji profesyonel ürünler,

Satış ve pazarlama eğitimi,

Merkezde ve pilot uygulama merkezinde bayi yönetici, satış ve teknik elemanların eğitilmesi,

Sürekli olarak teknik uygulama merkezinde bayi yönetici, satış ve teknik elemanların eğitilmesi,

Sürekli olarak teknik uygulama, satış ve pazarlama konularında yardım ve denetim,

Oto koaför, detaylı temizlik ve koruma sistemleri maliyetlerini düşüren zamanın etkin kullanılmasını sağlayan ve hizmet kalitesini arttıran, sektörün ihtiyacını karşılayacak uygulama merkezleri kurmak ve satış sonrası hizmetlerinin sağlanması STARWASH’ın amacıdır. En sistemli ve en duyarlı oto koaför, detaylı temizlik ve koruma sistemleri firması olan STARWASH; bu açıdan hem kitlesel bir yaygınlık kazanmak için büyük altyapı yatırımları yapıyor, hem de Türkiye’de oto koaför, detaylı temizlik ve koruma sistemleri sektörüne olumlu katkılar sağlayabilmek için geniş çaplı yenilikçi çalışmalar içerisinde bulunuyor.

STARWASH VERİLECEK BAYİLİK PAKET LİSTESİ
1 POLİSAJ MAKİNASI MAKİTA
2 OTO YIKAMA MAKİNASI 250 BAR SOYUK SU
3 OTO İÇİ KURUTMA MAKİNASI 33000 KCAL/H,2000 M3/H
4 VAKUM MAKİNASI 3600 W, 3 MOTORLU
5 KÖPÜK MAKİNASI 90 LT.
6 YIKAMA TANKI 90 LT.
7 ELEKTRİK SÜPÜRGESİ 3600 W, 3 MOTORLU
8 KOMPRESÖR 100 LT SESSİZ ÇALIŞAN
9 OTO KUAFÖR ÜRÜNLERİ 100 ARAÇLIK FULL BAKIN ÜRÜNÜ
10 OTO YIKAMA ÜRÜNLERİ 1000 ARAÇLIK YIKAMA ÜRÜNÜ
11 KAMERA SİSTEMİ İNTERNETTEN CANLI GÖRÜNTÜ
12 BİLGİSAYAR CASPER
13 İNTERNET İLANI
14 KARTVİZİT 1.000
15 ARAÇ İÇİ ASMA KOKU 1.000
16 KARTON PASPAS 3.000
17 BROŞÜR 10.000
18 ARAÇ KABUL FORMU 10 CİLT
19 YIKAMA FİŞİ 20 CİLT
20 EĞİTİM SERTİFİKASI
21 İŞ ELBİSESİ TULUM 10 ADET
22 PANTOLON 10 ADET
23 T-SHİRT 10 ADET
24 KAZAK 10 ADET
25 ÖNLÜK 5 ADET
26 BRANDA AFİŞ DÜKKAN İÇİ
27 TABELA DIŞ CEPHE
28 DESTEK EKİPMANLARI APARATLAR
STARWASH BAYİSİ OLMANIN AVANTAJLARI
STARWASH francashing bedeli yada isim hakkı bedeli gibi hiçbir ücret talep etmemektedir. Sadece STARWASH bayilik paketi satın alarak sizde STARWASH bayisi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey uygulama merkezi olacak yerinizi tespit edip, gerekli makina, techizatı, yukarıda geçen tüm malzeme ve ürünleri bir bayi paketimiz dahilinde almanızdır.

STARWASH bayi paket fiyatı=Detaylı bilgi için MERKEZ TEL 0212 570 77 12 / CEP:0532 613 50 37

Magic Wash

Bu bayilik sistemimiz az sermeye ile kurumsal bir çatı altında sıradan oto yıkama istasyonlarından farklı olarak işini ciddi dürüst ve güvenilir yapmak isteyen girşimciler için hazırlanmıştır.
Bu sistemimizde de İşletmeniz için için gerekli tüm ekipman kimyasallar görsel ve kurumsal reklamlarınız tulup şapka t-shırt gibi giysileriniz kurulum eğitim paket fiyatlarına dahildir.
Bu paket Ankara İstanbul İzmir Antalya Diyarbakır Samsun Trabzon Gaziantep vs gibi il merkezlerine baglı ilçe ve semtleri ile diger il merkezleri ve ilçeleri için geçerlidir.
Uygulama Merkezi Bayilik paketlerinden birini alıp firmamız çatısı altında faaliyet gösteren işletmeler Magic Wash ürünlerini kullanmaya yetkili ancak firma blgisi haricinde satışını yapmaya yetkili değillerdir.
Magic Wash olarak siz degerli girişimleri   hiç bir isim , reklam, tabela hakkı, eğitim ücreti, yıllık aylık vs ürün kotası olmadan üstün performans sağlayan ürülerimizle aynı kalitedeki satış sonrası destek ekibimizle ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

İsterseniz yeni kurulum arzu ederseniz kurulmuş işletmenizi modern, şık bir yıkama istasyonuna yada detaylı temizlik ( oto kuaför ) servisine çeviriyoruz.

İşletmeniz potansiyeline göre 50 m2 den 2500 m2 kadar anahtar teslim paket projelermizle, uzman kadromuzla, hayallerinizin ötesinde bir işletmeye ve yüksek kazanca sahip olmanız için satış sonrasındada daima yanınızda oluyoruz.

Bütün Uygulayıcı Bayilerimiz tüm reklam hizmetlerimizden ( internet reklamları, dergi reklamları, stand, tabela, afiş, el ilanı, broşür, katalog gibi görsel reklamlardan ) ücretsiz faydalandığı gibi tulum, şapka, t-shırt gibi kurumsal hizmetlerimizdende ücretsiz yararlabiliyor. Ayrıca bayilik süresince teknik servis ve eğitim seminerlerimizde tüm bayilerimize ücretsiz..

Bayilik paketlerimiz ve içerikleri ile ilgili bilgi almak için lütfen şirket temsilcimizle irtibata geçin yada iletişim formlarından  bayilik müracaat formunu doldurun en kısa sürede size dönelim…

İŞTE BAZI AVANTAJLARINIZ

Yatırımcıyı zorlamayan bayilik koşulları
Bulunduğunuz bölgede tek ve rakipsiz olma fırsatı
Alt bayi teşkilatını oluşturma şansı
Sorun çözücü geniş bir sistem ve ürün çeşidi
Dünya standartlarında ürün kalitesine sahip Magic Wash’ ın yetkili bayi olma ayrıcalık ve üstünlüğü
Otomotiv sektöründe 20 yıla yaklaşan tecrübe ve engin bilgi birikiminin getirdiği güven.
Sektördeki gelişme ve yeniliklerden anında ve sürekli haberdar olma.
Sürekli eğitim, reklam ve promosyon desteği
Mükemmel ürün kalitesi ve rekabetçi fiyat.
Bayi yeri tespitinize ve yapılanmada proje ve bilgi desteği
Magic Wash’ın temsilcisisiniz kendi işinizin sahibisiniz ve YANLIZ DEĞİLSİNİZ.
Magic Wash ürünleri ileri teknoloji ile üretilen, çevre dostu ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerdir.
Bu ürünlerin tüm kalite, çevre ve insan sağlığı ile ilgili belgeleri mevcuttur.
MAagic Wash ürünleri uygulama kolaylığı ile çoğu teknisyenin tercihi olmuştur ve olmaya devam etmektedir.
Ayrıca rakip ürünlere göre son derece ekonomiktir.
Bütün ürünler orijinal ambalajı ile kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.
Magic Wash’ın bayii avantajlarının başında Magic Wash’ ın bir DÜNYA marka olması ve kimsenin distribütörü olmaması gelir.

detaylı bilgi: www.sihirliyikama.com

VIP Susuz Oto Yıkama

Günümüzde çok değerli olan vaktinizden tasarruf etmenizi sağlar. Araç yıkatmak için sıra beklemeye, yıkamacıya gidip gelmeye son. Bırakın aracınızı yıkamaya biz gelelim siz vaktinizi sevdiklerinize ve işinize ayırın.
Araç yıkatmaya gidip gelirken harcayacağınız yakıt tutarı cebinizde kalsın.
Fırçasız ve süngersiz ( köpüklü yıkama ) diye adlandırılan araç temizlik sistemlerinde yapılan araştırmalar sonucunda araç boyasına zararlı bazı maddeler olduğu tespit edilmiştir. Bu da zamanla aracınızın boyasına ve parlaklığına zarar verir. Vip Dry Car Cleaning susuz araç yıkama sisteminde ise tamamen doğal (ekolojik) ve organik maddeler kullanıldığından dolayı çevreye kendinize ve aracınıza hiç bir suretle zarar vermediği için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Klasik su fırça veya sünger ile yapılan araç temizlik sistemleri ise günümüzde petrol kadar değerli bir madde olan su israfına yol açmakta olup geleceğimizi kuraklık ve küresel ısınma ile tehlike altına almaktadır. Vip Dry Car Cleaning susuz araç yıkama sisteminde ise aracınız su kullanılmadan temizlendiği için gerekli su tasarrufuna fayda sağlayarak zaten kıt olan su kaynaklarımızın gereksiz israfına neden olmayacaksınız. Bu sayede doğaya kendinize ve geleceğiniz olan çocuklarınıza karşı sorumluluklarınızın gereklerini yerine getirmiş olacaksınız.
Aracınızı çizmeden ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşmasını sağlar.
Temizlenen aracınızın daha geç kirlenmesini sağlar.
Aracınızın boya cila ve verniğini besler ve koruma sağlar
Aracınızın dış yüzeyi, camları, iç döşeme ve kaplamalarında bulunan gözle görülemeyen mikro organizmaları ve maytları dezenfekte eder ve ev temizliği sağlar.
Ayrıca talep edeceğiniz detaylı iç temizleme işlemi sayesinde aracınızın iç döşeme ve tavan döşemelerindeki lekeleri ( yağ sigara mürekkep yiyecek içecek v.b.) yok edeceğimiz gibi uzun süre aynı temizliği korumasını sağlar.

Detaylı bilgi için:  www.vipsusuzotoyikama.com

 

Atas Oto Yıkama

Atas Gümüş Bayi-(4.175,-Tl+kdv)Detaylı temizlikte yapan iç-dış yıkamalar.Teslim şekli aynı,iç dış cepheye çeşitli pankartlar asılır…

MAKİNA YTL
200 BAR SOĞUKSU MAKİNASI 1750
3 MOTORLU SÜPÜRGE 850
KOMPRESÖR 25 LT 150
KÖPÜK KAZANI 220
CİLA POMPASI 55
EPOKA POMPA 1L x 2 40
Sprey 10tk+mikrofiberbez+fırça+sünger 60
MAKİNA TOPLAMI 3125
İLAÇLAR DIŞ YIKAMA  
DLS 125 KÖPÜK 25 KG x 2 310
EST MOTOR YIKAMA 25 KG 90
FORLEGA JANT İLACI 12 KG 95
İDROLAK CİLA 10 KG 120
İLAÇLAR KUAFÖR  
TSP 25KG LASTİK PARLATICI 235
PLAK 2 TORPİDO SÜTÜ 10 KG 110
VİNET GENEL TEMİZLİK 20 KG x 1 90
İLAÇ TOPLAMI 1050
Bayilik bedeli    0,-
Tabela, pankart,afiş,bayrak 0,-
İstanbul içi eğitim 0,-
TOPLAM                YTL + KDV DİR 4175
İstanbul Dışı Eğitim 500,-+ kdv dir 0

Atas Gold Bayi (10.312,-Tl+kdv)….Detaylı Temizlik & Koruma yapan uygulama bayileri…
Bu tip bayiler için gerekli eğitim ve görsel çalışmalar tamamen ücretsizdir,ayrıca bir bayilik bedeli talep edilmez….Alt yapıyı dilediğiniz şekilde ekonomik durumunuza uygun hazır hale getirip su deposu,su filitresi,arıtma kurduktan sonra biz gelip üst yapıyı(makina vs) ,görselleri(tabela vs) kurup 2 TAM GÜN detaylı temizlik+koruma sistemleri +pasta cila eğitiminizi veriyoruz….
Kurulum için gerekli olan makina,ekipman ve ilaçların maliyeti…

 

MAKİNA YTL
200 BAR SOĞUKSU MAKİNASI 1750
3 MOTORLU SÜPÜRGE 850
KOLTUK YIKAMA MAKİNASI 1300
KURUTMA MAK. 4 KOL AHTAPOT  1100
POLİSAJ MAKİNASI MAKİTA 350
POLİSAJ KEÇE+Y.SÜNGER+S.SÜNGER 75
KOMPRESÖR 25 LT 150
KÖPÜK KAZANI 220
CİLA POMPASI 55
EPOKA POMPA 1,5L+1L x 2 90
Sprey 10tk,mikrofiberbez,fırça+sünger tk 60
MAKİNA TOPLAMI 6000
İLAÇLAR DIŞ YIKAMA  
DLS 125 KÖPÜK 25 KG x 4 620
EST MOTOR YIKAMA 25 KG 90
FORLEGA JANT İLACI 12 KG 95
İDROLAK CİLA 10 KG 120
İLAÇLAR KUAFÖR  
TSP 25KG LASTİK PARLATICI 235
PLAK 2 TORPİDO SÜTÜ 10 KG 110
VİNET GENEL TEMİZLİK 20 KG x 2 180
CANDİVETRO CAM TEMİZLİK 20 KG 80
DEOPAR PARFÜM 10 KG 80
DECABİT ZİFT ÇÖZÜCÜ 130
MOTORMEC KURU MOTOR YIKAMA 100
MOTORLAK MOTOR KORUMA 130
PASTA&CİLA&KORUMA  
NANO CAM KORUMA x 4 120
NANO BOYA KORUMA x 4 400
NANO Jant koruma x 4 220
NANO TEKSTİL KORUMA x 4 300
MAKYCAR 1SA ÇİZİK GİDERİCİ PASTA 110
MAKYCAR 2 SL HARE GİDERİCİ+CİLA 110
MAKYCAR CS İNCE PASTA 75
MAKY POLİSH SON KAT CİLA 75
İLAÇ TOPLAMI 3380
HOBİ GURUBU (STAND ÜRÜNLERİ)  
PLAK CAR TORPİDO CİLASI 600 ML x 30 240
CLİM KLİMA TEMİZLİK 24 X  288
RİMPEL+PNUBELL+VİNET x 4 ER 72
DECABİT+RESİNOL+MARİS x 4 ER 68
HYDROREP 750ML x 10 80
VİNET+DETAP+PNEUBEL x 4 ER 72
FORLEGA+CANDİVETRO+ARİGEN 4 x ER 72
WAXYCREM 400g x 4 40
HOBİ TOPLAMI 932
Bayilik bedeli    0,-
Tabela, pankart,afiş,bayrak 0,-
İstanbul içi eğitim 0,-
TOPLAM                           YTL + KDV DİR 10.312,-ytl
İstanbul Dışı Eğitim 500,-+ kdv dir 500,-ytl

İstanbul dışında kurulacak bayilerin eğitimi için  500,-ytl +kdv eğitim bedeli alınmaktadır…

Ekim 2008 de yeni açılan Konya Karatay sanayi uygulama merkezinin resimleri…
Yeni konya gold bayimizi arayıp aldığı hizmetler ve memnuniyeti hakkında referans alabilirsiniz. (Hacı bey 0532 724 35 22)

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

4 comments

 • Mayıs 6, 2012 7:47 pmPosted 5 years ago
  mahmut yıldırım

  alanyada böyle kapsamlı oto yıkaması yok beni bilgilendiriseniz sevinirim sizin bayiliğinize talibim tl 05326364134

  Cevapla
 • Temmuz 21, 2012 10:41 amPosted 5 years ago
  hakan osmanlıoğulları

  ORGANİK ARABA YIKAMA İLACI
  Dünyada ilk defa; Biz bulduk biz imalatına başlayacağız;% Yüz yerli imalatımız GREWASH ” ORGANİK” KÖPÜKLÜ OTO YIKAMA İLAC imalatına başlıyoruz. 2006 yılından beri köpüklü oto yıkama Türkiye diströbütörlüğü yapmış, Firmamız bundan sonra Türkiyede kendi tesislerimizde % yüz yerli 0rganik oto yıkama ilac imalatına başlayacaktır.Uzun süren Ar-Ge araştırma ve geliştirme sonucunda; Özellikle kapalı alanlarda oto yıkama yapanların kimyavi maddelerden uzak, sağlıklı oto yıkamalarını daha rahat yapmaları için, Araba boyalarında matlaşma, boya verniklerinde tahribat, boya solması, boya yanması, gibi boya üzerindeki tahribatları sıfıra indiren, çözünürlükte Ekolojik ürün kullanılan GREWASH -ORGANİK- KÖPÜKLÜ OTO YIKAMA İLAC’nın Bölge bayiliği ön görüşmeleri 6.cı aydan sonra başlayacaktır. Firmamız ORGANİK halı yıkama ilac ar-gesini tamamlamış, imalatınada başlayacaktır. ==NOT; Köpüklü araba // Köpüklü halı > yıkama ile ilgili, görüş ve yorumlarınız mesajlarınız dikkate alıniyor, uzmanlarımızca değerlendiriliyor.

  Cevapla
 • Visit site
  Ekim 8, 2012 7:52 pmPosted 5 years ago
  akmaz

  iyi gunler çorum da böyle oyo yıkama yok daha ayrıntılı biilgi verebilirsenız ilgilenebilirim.

  Cevapla
 • Visit site
  Temmuz 26, 2013 12:57 amPosted 4 years ago
  soner yaylagül

  kocaeli değirmendere merkezde rakipsiz bir oto yıkama aldım. 750 m2 çarşı içi buraya sizin sisteminizi getirmek isterim. hem sizinde reklamınız olur. tabela değeri yüksek bir yer. 0532 388 38 20

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak