Halı Bayilikleri Ve Şartları | Halı Bayiliği Verenler | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
halı bayiliği

Halı Bayilikleri ve Şartları

Halı bayiliği almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Sizin için derleyip topladığımız bayilik veren halı şirketlerini tek bir sayfada size sunuyoruz.

Royal Halı Bayiliği


2005 yılında, Gaziantep’in tanınmış ailelerinden Nakıboğlu Ailesi tarafından, Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından NAKSAN Holding bünyesinde faaliyete geçirilen Royal Halı, teknolojinin en son olanaklarıyla şekillenen teknikdonanımıve uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Türk kültürünün yapıtaşlarından biri olan ve hayatımızın her alanında, binbir renk ve desen alternatifiyle özel bir yer edinen halı, günümüzde bir fon oluşturmanın ötesinde, önemli bir tasarım objesine dönüşürken, Royal Halı markası altında yepyeni yüzlere bürünerek mekanlara kişilik katma misyonunu üstlenmektedir. Royal Halı özgün tasarımları, kullandığı farklı malzemeleri ve ileri teknolojisiyle ‘yenilikçi’ bir marka olarak dekorasyon dünyasında iddialı bir şekilde öne çıkmaktadır.

Kendi üretimi iplikleriyle ve yün, akrilik, tufty , bukle halı gibi pek çok dokuma tekniğinin yer aldığı özgün tasarımlarıyla her türlü zevke hitap eden Royal Halı, farklı ebatlarda ürettiği halılarıyla, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir. 2009 yılında üretimine başlanan ve büyük beğeni kazanan Natura Koleksiyonu’nda kullanılan 3 boyutlu, gerçekçi desenler markanın tasarım yeniliklerine güzel bir örnektir.

Royal Halı ürünlerinin sadece göze hitap etmesiyle yetinmeden, kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmasını da amaçlamaktadır. Bu nedenle Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vererek Türkiye’de ilk kez kullanılan birçok teknolojiye imza atmış ve yepyeni faydalar sağlayan halılar üretmiştir. Uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilen Royal Bakteritemiz Halı Türkiye’nin ilk ve tek antibakteriyel halısı olma özelliğini taşımaktadır. Türk aile yapısında temizliğin önemi çok büyüktür. Aileler, özellikle çocukların sağlıklı ve güven içinde yaşaması amacıyla, evin temiz ve hijyenik olması için sürekli çaba gösterirler. Royal Halı da toplumumuzun temizliğe verdiği önemden yola çıkarak hastalıklara neden olan bakterileri % 99.9 yok eden Royal Bakteritemiz Halı’yı üretti. Bu özel halı antibakteriyellik özelliğinin kalıcı olmasıyla büyük ilgi uyandırdı. İnsan sağlığına ve konforuna büyük katkısı bulunan Bakteritemiz özelliği şimdi bütün Royal Halı Koleksiyonları’nda kullanılmaktadır. Royal Halı tüketicilerinin vizyonunu genişleten, yenilikçi ürünleriyle vazgeçilmez bir marka olma hedefinde kararlılıkla ilerlemektedir.

Vizyonumuz
Türkiye’de ve dünyada müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan, gelişime odaklı, kaliteyi sürekli arttıran ve farklılık oluşturan öncü bir firma olmak.

Misyonumuz
Sosyal sorumluluk bilinciyle rahatlık, konfor ve mutluluk dokuyoruz. Yaşam mekanlarına samimi detaylar katarak keyifli paylaşımları çoğaltmak, hayata farklı bir perspektiften bakarak yeniliklerin takipçisi değil öncüsü olmak misyonumuzdur.

Değerlerimiz

   • Müşteri beklentilerine duyarlı
   • Kalite ve gelişime odaklı
   • Yenilikçi ve farklı
   • Sosyal sorumluluk bilincine sahip

Royal Halı bayiliği almak istiyorsanız. Royal halı’nın bölge bayileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Size en yakın olan ili arayıp iletişime geçebilirsiniz.

http://www.royalhali.com/bayiler.asp

 

 

Padişah Halı Bayiliği


Padişah, Kasım 2004 tarihinde Erdemoğlu Şirketler Topluluğu tarafından sektöre kazandırılmış bir markadır. Halı sektörüne genç ve dinamik bir marka olarak katılan Padişah, farklı tasarımları ve ekonomik fiyatları ile Türkiye’de herkes tarafından tanınan bir marka haline gelmiştir.

Bugün Padişah firması, ileri teknoloji ile üretilen yüksek kaliteli ürünlerini 19 bölge bayisi ve 1100’ü aşkın perakende satış noktasıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırıyor.

Başlangıcından bugüne değin geçen kısa zaman sürecinde gerçekleşen bu süratli pazar yapılanmasına paralel olarak gerçekleştirilen teknolojik yatırımlarla Padişah firması şu anda yıllık 4 milyon m2 ye yaklaşan üretim ve satış rakamlarıyla sektörün en büyük iki markasından biri konumuna gelmiştir.

Ocak 2006 tarihinde ilk kez katıldığı DOMOTEX Dünya Halı Fuarı’nda koleksiyonlarını dünyaya tanıtma fırsatı yakalayan Padişah firması, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere toplam 15 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Padişah firması, ev tekstili, yatak, baza, başlık ürünlerini Mart 2006 tarihinden bu yana sayıları her gün artan satış noktaları ile Türk halkına sunmaya devam etmektedir.

Padişah Halı bayiliği almak istiyorsanız. Padişah halı’nın bölge bayileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Size en yakın olan ili arayıp iletişime geçebilirsiniz.

Buradaki linkten size en yakın bölge bayisine ulaşabilirsiniz.

Merinos Halı Bayiliği


Merinos Halı markalaşma aşamasında büyük yollar almış, 47 ülkede temsil edilen dev bir kuruluştur. 1990 yılından itibaren yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle Merinos Halı Türkiye de parça halı sektöründe lider, dünyada ise ikinci sırada yer almaktadır.

Bayilik talebi için firmanın websiteni ziyaret etmelisiniz.

Adres : Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No:21 Yenibosna / İstanbul – Türkiye
Telefon : +90 (212) 654 69 50 (Pbx) – 652 44 08
Faks : +90 (212) 639 03 99
Web Sitesi : www.merinos.com.tr

Kaşmir Halı Bayiliği


60.000 m2 lik bir alan üzerinde kurulu olan Kaşmir Halı, modern teknolojiyle donatılmış tesislerinde 16 farklı kalitede üretim yapmaktadır. Yılda 6 milyon metrekare üretim hacmine sahip olan Kaşmir Halı 2008 – 2009 yılında üretim kapasitesini 12 milyon metrekareye çıkarmayı hedeflemektedir.

Her bütçeye ve her beğeniye yönelik geniş ebat, desen ve renk çeşidiyle hizmet veren Kaşmir Halının misyonu, üretimden satışa ve satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda en yüksek kaliteyi sağlamaktır.

Yurtiçinde 12 bölge bayii ve 1200’ün üzerinde satış noktasıyla hizmet veren Kaşmir Halı, teknolojik gelişmeleri günü gününe takip eden, üretimini en son teknolojiye sahip üretim teknikleriyle gerçekleştiren ve teknolojik üstünlüğü sayesinde de dünya standartlarında üretim yapan bir kuruluştur.

Kaşmir Halı bayiliği almak istiyorsanız. Kaşmir halı’nın bölge bayileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Size en yakın olan ili arayıp iletişime geçebilirsiniz.

http://www.kasmirhali.com/tr/bayilerimiz.html Buradaki linkten size en yakın bölge bayisine ulaşabilirsiniz.

Pierre Cardin Halı Bayiliği


Naksan Holding bünyesindeki Pierre Cardin Halı, 5 milyon Euro yatırımla üretim kapasitesini yüzde 60 artırdı.Şirket, 200’ü konsept ve showroom olmak üzere 500 yeni bayi açarak yaklaşık bin 500 kişiye istihdam sağlayacak.
Bölge bayiliği oluşumunu büyük ölçüde tamamladıklarını aktaran Pierre Cardin Halı Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Dağcı, 500 yeni bayi açacaklarını söyledi. Dağcı, “Üretim kapasitemizi yüzde 60 oranında artırmak için 5 milyon Euro yatırım yaptık. Yeni koleksiyonlarımızda 10 farklı kalite ve 130’a yakın desen sunuyoruz. Beğeni toplayan modellerimiz bayilik ağımızla Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıracağız. 200’ü konsept ve showroom olmak üzere 500 yeni bayi açılarak, bin 1500 kişiye istihdam sağlanacak.” dedi.Pierre Cardin Halı, koleksiyonlarını Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmak için bölge bayiliği yapılanmasını büyük ölçüde tamamladı.Geçtiğimiz hafta Asya Halı ile Ankara Bölge Bayiliği’nin açılışını yapan şirket, İstanbul’a da ABK Halı ile merhaba dedi. İstanbul’da özellikle 3 boyutlu görünüme sahip modelleri öne çıkaran şirketin, on farklı koleksiyonda sunulan modelleri içinde en çok dikkati İstanbul’un simgesi haline gelmiş Kız Kulesi ve Ortaköy manzaralı halıları çekiyor.

Saray Halı Bayiliği

 

Türkiye’nin lider makine halısı üreticisi Saray Halı’nın temeli 1972 yılında atılmıştır. Saray Halı; gerçekleştirdiği başarılı ve büyük atılımlar sonucunda üretim kapasitesi, ürün çeşitliliği, ihracatı ve teknolojik üstünlükleriyle bugün makine halısı sektörünün en güçlü ve lider kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır.

Makine halısı ve turizm alanındaki çalışmalarıyla büyümesini sürdüren Saray Halı 1998 yılında Türkiye’nin en büyük entegre tarım ve hayvancılık işletmelerini de bünyesine katmıştır.

Başarılı ve istikrarlı çalışmalar ve yatırımlarla sürekli büyüyen Saray Halı’nın, turizm, tarım ve hayvancılık sektörlerindeki işletmelerinde yaklaşık 2.500 kişi istihdam edilmektedir.

Sürekli gelişim ilkesiyle her geçen gün yenilenip, sektöründe lider konumunu sürdüren Saray Halı 50’yi aşkın dünya ülkesine de ihracat yapmaktadır.

Saray Halı; kaliteyi, dekoratif tasarım incelikleri ile bütünleştiren halıları üretmeyi, kalite, ihracat ve istihdam alanındaki katkılarını geliştirmeyi ve güçlü bir firma olarak kalmayı hedeflemiştir.

Saray Halı Anonim Şirketi; İstanbul’da faaliyetini sürdüren Genel Müdürlüğü, 17 ilde teşkilatlanmış Pazarlama Bölge Müdürlükleri, Almanya’da kurulu Avrupa Satış Temsilciliği ve 1000’in üzerinde satış bayisi ile Türkiye’nin en büyük makine halısı üreticisidir.

Saray Halı bayiliği almak istiyorsanız. Saray halı’nın bölge bayileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Size en yakın olan ili arayıp iletişime geçebilirsiniz.

http://www.sarayhali.com.tr/contact.asp

 

Forex ile zengin olmak isteyenlere

8 comments

 • Visit site
  Ocak 9, 2012 11:29 amPosted 5 years ago
  ayhan tunç

  sizin bayiniz olmak istıyorum ıgdırdan 05077101508

  Cevapla
 • Visit site
  Mart 23, 2012 3:42 pmPosted 5 years ago
  refik

  merhaba,ben halı magazasi açmak istiyorum,yer ANTALYA.sizin bayiniz olmak istiyorum.05356461456

  Cevapla
 • Visit site
  Ağustos 24, 2012 12:45 pmPosted 5 years ago
  emine

  bende sizlerden bayilik istiyorum nasıl olur yardımcı olur musunuz samsun dan ben mail atarsanız sevinirim

  Cevapla
 • Visit site
  Ağustos 25, 2012 7:49 pmPosted 5 years ago
  carpet office

  çeşitli markların bulunduğu zengin konsepte sahip halı mağazası açmak isteyen ilgili arkadaşlar..
  (0541 731 65 58) numaralı telefondan ulaşabilirler..
  Utku AYVAT

  Cevapla
 • Visit site
  Eylül 7, 2012 11:00 pmPosted 5 years ago
  zeynep

  Utku bey daha önce görüşmüştük Ankara’da Karum alışveriş merkezinde uygun mağazalar var ayarlayabilir misiniz?

  Cevapla
 • Visit site
  Kasım 18, 2012 1:25 pmPosted 5 years ago
  ömer altürk

  halı mağazası açmak istiyorum yardımcı olsanız iyi olur şırnaktan 05342951190

  Cevapla
 • Visit site
  Aralık 14, 2012 2:07 amPosted 5 years ago
  yavuz bagdat

  sanliurfada hali magazasi acmak istiyorum yardimci olabilirmisiniz ? tesekurler

  Cevapla
 • Visit site
  Şubat 8, 2013 8:08 pmPosted 4 years ago
  eyup

  erzincan ın ilçesi iliç’te e sivas merkezde halı magazası açmak isyiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak