Bayilik Veren Börek Firmaları | Börek Bayiliği | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
börek salonu açmak

Bayilik Veren Börek Firmaları

Börek dükkanı açarak kendi işinizi kurabilirsiniz.Ne yapsam, nasıl yapsam derdine düşmenize de gerek yok.Büyük markaların bayiliğini alarak,kalite ve kazancı kendi işinize transfer etmeniz mümkün.Sizler için araştırdığımız en popüler börek bayiliği veren firmalar şöyle:

Aslı Börek Bayiliği

Kadinlarimizin el emegi ile hijyenik kosullarda hazirladigi ürünlerimiz , Asli Börek adi altinda tüm müsterilerimizin begeni ve takdirlerini kazanmaktadir.

İstanbul-Ankara-Bursa-Izmit-Antalya-Balikesir-Eskisehir-Konya-Muğla-Mersin ve Izmir illlerimizde, 45 franchise sisteminde, toplam 93 sube ile hizmet veren firmamiz dünya markasi olma yolunda hizla ilerlemektedir. Insan sagligina en duyarli ülkelerden olan Isviçre’den alinan sagliga uygunluk belgeleri ile Asli Börek’in kalitesi yurt disinda da kanitlanmistir.

Peynirli, kiymali ve ispanakli su börekleri, degisik lezzetlerde ev baklavalari, zeytinyagli dolma, sütlü tatlilar, pasta ve kurabiye çesitleri ile hizmet veren Asli Börek, ürettigi kaliteli ürünleri seri ve günlük olarak yurt çapinda tüm bayilerine ulastirmaktadir.

Sirketimiz; 2500 m2 ‘lik modern tesislerinde gida mühendislerimizin titiz kontrolleri esliginde üretmis oldugu Su Böregi’nin ihracatini ilk yapan firma ünvanini kazanmistir.

Aslı Börek lezzetini geleneksel Türk Mutfagi’ndan alan Su Böregi’nin üretimine 1994 yilinda Istanbul Göztepe’de Baslamistir.

Bayilik  Sayısı: 93

Yeni Açılacak Bayilik: 307

Başlangıç Bedeli: 30 Bin Dolar

Başvuru için—>www.asliborek.com

 

Sini Börek Bayiliği

Ailemiz gıda sektörüne şekercilik ile başlamış,1955 senesinde Manisa’da Manolya Pastanesi adı ile pastacılık sektörüne girmiş, yörenin en aranılan işletmesi olmuş, Manisa ve çevresinde ürünleri ile isim yapmıştır. Halen Manisa’da mevcut bir çarşı ve park bu işletmenin adı ile anılmaktadır.

İstanbul’un çeşitli semtlerinde 1997 senesine kadar pastane işletmeciliği olarak hizmet veren firmamız bu tarihten itibaren börek ve baklava imalatında ihtisaslaşarak Sini Ev Böreği ve Baklava markası nı yaratmıştır. Başladığı günden beri sürekli gelişen Sini Ev Böreği ve Baklava İstanbul Göztepe’deki merkez üretim tesisini yenilemiş, 2003 yılında Ankara, 2007 yılında İstanbul Sefaköy 2008 yılında ise Bursa üretim tesislerini hizmete açmıştır.

2009 yılında ilk defa bayilik sistemine geçmiş, Türkiye’nin diğer illerinde Bayilikler kanalı ile hizmet sunmaya başlamıştır. Bu illerde toplam 3250 m2 alanda üretim yapan firmamız  “İster 1tepsi, ister 100 tepsi” sloganıyla tepsi bazında yaygın dağıtım yapmaktadır.

En kaliteli, en sağlıklı ve en temiz hammaddelerle, Anadolu’nun çeşitli yörelerinden gelen çalışkan kadınlarımızın becerilerini birleştiren firmamız ev hanımlarının kendi mutfakları gibi güvenebilecekleri titizlik, lezzet ve hijyen kuralları içinde üretim yapmayı ilke edinmiştir.

Tamamen katkısız ve taze ürünleriyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ön planda tutan Sini Ev Böreği ve Baklava hem profesyonel hem de ev müşterilerinin isteklerine yüksek kalite ve uygun fiyatla cevap vermektedir.

Başvuru için—>www.siniborek.com.tr

Bulutoğlu Börek Bayiliği

Türkiye’nin 100’lerce kuruluşuna Su böreği Baklava üreten Bulutoğlu Börek & Baklava 3 Ana başlık altında hizmet vermektedir.

1) Toptan Su böreği ve baklava satışı : İstanbuldan Ankaraya kadar günlük 150 noktada Bulutoğlu börek&baklava ürünleri tüketilmektedir.

2) Evlere Tepsiyle Satış : Özel gün davet , doğum günü , organizasyon için haftanın 7 günü boyunca 24 saat İstanbul genelinde evlere su böreği baklava satışı yapılmaktadır. Müşterilerimiz en ucuz fiyata (kg fiyatına) siparişe göre üretilen sıcak ve taze olarak tepsiyle su böreği baklava alabilmektedir. Bu şekilde her gün 200 noktaya ürünlerimiz servis edilmektedir.

3) Franchise Perakende Satış Noktaları : İstanbul genelinde artan yoğun ilgi üzerine su böreği baklava satışı aynı zamanda her türlü unlu mamullerin satışıyla birlikte müşterilerimize kg lık olarak ve tepsiyle satış olarak ekonomik ve en kaliteli koşullarda satış yapılabilmektedir.

Bulutoğlu Börek Ürünlerinin kalitesinden ve farkından faydalanabilmek için İstanbul genelinde çok uygun koşullarla franchiselar verilecektir.

Bulutoğlu Börek Başvuru Kriterleri

En az 60-80 metrekare dükkan genişliği

İnsan ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler tercih edilmeli

Yatırım bedeli en az 35.000, en çok 50.000 TL olmalıdır.

Başvuru için—> Tel : 0 212 549 47 74   Mail: franchise@bulutogluborek.com

 

Tarihi Sarıyer Börekçisi Bayiliği

Börek ile başlayan yolculuğumuz yaş ve kuru pasta,kurabiye ve zeytinyağlılarıda menümüze ekleyerek her geçen gün büyüyerek sürmektedir.

Bayilik Şartları : Minumum 35 m2 iş yeri ve gerekli finansman güçü

Bayilik Destekleri : Proje,eğitim,anlaşmaya bağlı anahtar teslim iş yeri,reklam

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Minumum 30000 lira yatırım maliyeti minumum %70 net kar.

 

Mağazalarımızı yatırımcının gücüne ve açılması düşünülen yere göre üç kategoriye ayırdık.

1. Butik Mağazalar

Butik Mağazalar sadece belli börek, poğaça çeşitleri ile satış yaparlar. 30 m2 ve üzeri alanda, günlük ciroları lokasyona göre asgari 500 TL ve üzeri olan satış noktalarıdır.

2. Cafe Restoranlar

Cafe Restoran konseptinde sabah börek başta olmak üzere kahvaltı çeşitleri, çorba öğlen servisinde diyet beslenmenin temel prensiplerinden zengin çeşit zeytinyağlılar, makarna, mantı ve salatalar; akşam üzerleri kahve ve vitamin bar çeşitleri ile hizmet veren, asgari 50 m2 kapalı alanda hizmet veren ve günlük ciroları asgari 1500 TL üzeri olan işyerleridir.

3. Börek Marketler

Börek Marketler ülkemizde ilk defa Tarihi Sarıyer Börek tarafından satış noktası konseptine eklendi. Ülkemizde ve yurt dışında bilinen ve yöresel tüm börek çeşitlerini servis menüsünde bulunduran 60 m2 den başlayan, belli sayılarda açılacak olan imtiyazlı işyerleridir. Günlük ciroları ortalama 1500 tlden başlar her şehirde coğrafi konuma göre 1 veya 2 adet Börek Market açılacaktır (İstanbul Asya ve Avrupa bölgeleri hariç).

Başvuru için—>www.sariyerborek.com.tr

Dilim Börek Bayiliği

Engin Sağlamdemir, 2012’den itibaren her ilde 1 şube açmayı hedeflediklerini söyledi.

2003 yılında 3 arkadaşın kurduğu Dilim Börek, adrese teslim börek servisiyle pizzaya rakip oldu.Dilim Börek’in kurucularından Engin Sağlamdemir,insanların daha lezzetli ve daha hijyenik şartlarda börek yemesini sağlamak için Dilim Börek’i kurduklarını belirterek, “Bunun için 2 arkadaşımla bu işe başladık.Yalnızca 2 de eleman aldık. Hem usta hem şoför olduk.Kısa zamanda 180 çalışana,2 üretim tesisi ve İstanbul’da 3 şubeye ulaştık” dedi.

Bayilik Hakkında Bilgi İçin—>www.dilimborek.com.tr

 

Erciyes Börek Bayiliği


2012 yılından sonra Ankara dışına açılacak.Erciyes Baklava ve Börek, halen Ankara’daki 15 şubesiyle hizmet veriyor. Şirket, bu yıl sonuna kadar Ankara’da 5 şube daha açacak. Ankara dışındaki şubelerse 2012’den itibaren İç Anadolu Bölgesi’ndeki diğer illerde açılacak. Erciyes Baklava ve Börek, isim hakkı bedeli dahil anahtar teslim bir mağazanın maliyetini 150 bin ile 250 bin TL arasında belirlemiş.

 

 

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak