Bardakta Mısır Bayiliği Veren Firmalar | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
bardakta mısır bayilik

Bardakta Mısır Bayiliği Veren Firmalar

Bardakta mısır satıp kendi işinizi kurmak istiyorsanız,bunun için bayilik veren firmalar ile antlaşma yapabilirsiniz.Sizler için araştırdığımız bardakta mısır bayiliği veren firmalar şöyle:

 

Magic Corn Bayiliği

Magic Corn taze mısır alanında 1988’den itibaren hizmet vermektedir.Sihirli mısır taneleri olarak nitelendirilen mısırlar,çok özel yöntemlerler toplanmaktadır.Toplanan mısırlar %60 oranında pişirilerek şoklanmaktadır.

Bayilik almak için firmanın websitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.Formu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçilecektir.Başvuru için tıklayınız..

 

Nelson’s Corn

Malezya’dan gelen eşsiz mısırımız buharda pişirilmesi ile servise hazır hale gelmekte ve istediğiniz baharat ve sosla karıştırılarak farklı boy bardaklarda sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Birçok ülkede yüzlerce satış noktasına sahip olan Nelson’s firması “Malezya Rekorlar Kitabı’na” geçen en büyük mısır franchise ödülünün yanısıra, farklı yıllarda En iyi gelecek vaad eden Franchisor ,En Başarılı Franchisor,En başarılı yerli franchisor, Denizaşırı ülkelerde en çok satış noktası olan Malezyalı Franchisor ödüllerini almıştır.

Bayilik için lütfen tıklayınız..

 

Daily Fresh Bayiliği

 

1997 de Malezya’da kurulmuş, özellikle tatlı mısır ürünleri, meyve ve sebze öncelikli olmak üzere, taze ve işlenmiş tarım ürünleri konusunda yüksek kalite standartlarındaki üretimiyle haklı bir uluslararası ün kazanmıþtır.

Besleyici ve lezzetli snack konusunda takdir edilen Daily Fresh, dünyada, en kaliteli “kesilmemiş” bütün tatlı tane mısırı bardakta satışa sunan ilk şirket olmuştur.

Daily Fresh Foods, 1987 de kurulan ve Malezya’nın lider tarım ürünleri şirketi MAH YONG GRUB’ un yan şirketidir.

Bayilik başvurusu için lütfen tıklayınız..

Mısırane Bayiliği

Mısırane tamamen Türk yatırımcılar tarafından projelendirilmiştir ve franchise yöntemi ile Türkiye’nin her yerine bu lezzeti taşımayı hedeflemektedir.İnsan sağlığını korumayı ve tamamen hijyenik üretim yapmayı kendine ilke edinen Mısırane, bu ilkeleri sadece üretim aşamasında değil sunum aşamasında da muahfaza etmektedir.

Uygun yer: İşlek merkezler ve AVM’ler.

Bayilik verilecek şehirler: Türkiye geneli.

Bayilerde aranan nitelikler: Ticareti seven girişimciler.

Yatırım maliyeti: Bin dolardan başlıyor.

Ciro hedefi: 10 bin TL

Kar marjı: Masraflar çıktıktan sonra yüzde 100.

Başvuru için: 0 212 415 46 21

Nurcorn Bayiliği

Nurcorn frachising yöntemi ile Türkiye nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir. Nurcorn frachising sözleşmesinin garantisinde, yüksek kar marjı ile çalışıcak iş ortaklarını beklemektedir. Düşük yatırım maliyeti ile düşük sermaye ile başlamak isteyen girişimciler için idealdir.

Bayilik Şartları
* Satış yeri almak veya kiralamak.

* Önerilen ekipmanı ve malzemeyi kullanmak

* Standartlara ve tariflere bağlı kalmak

* Uygulama kılavuzuna bağlı kalmak

* Franchisor tarafından organize edilen toplantılara katılmak

* Gerekli tüm izin ve lisansları temin etmek

* Gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak

* Franchisorun ihtiyacı doğrultusunda tüm muhasebe, stok, satış, performans ve benzeri rapor ve kayıtları düzenli bir şekilde tutmak

* Franchisor tarafından önerilen eğitimlere katılmak

Başvuru İçin

Kadir BEKTAŞ

Telefon: 0538 608 18 98

Mail Adresi: nurcorn@hotmail.com

 

Milk Corn Bayiliği

 

Milk Corn olarak gerçek mısır lezzetini en kaliteli şekilde yaşatmayı amaçlayarak yola çıktık.

Bildiğiniz mısırların aksine Milk Corn taneleri koçanından kesilerek değil, en ileri teknoloji kullanılarak ayrıştırılıyor. Böylece mısır tanelerimiz lezzetlerinden ve besin değerlerinden hiçbir şey kaybetmeden, özel hijyenik ortamlarda üretilip bardağınıza kadar geliyor.

Neden Franchise?

1 ) Düşük sermaye gerektirir, yüksek kazanç sağlar.

2 ) Kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

3 ) Düşük risk taşır.

4 ) Yönetmesi kolaydır ve sermaye kısa zamanda geri döner.

5 ) Marka değerini yükselten çalışmalarda ( reklam gibi ) cebinizden hiçbir ek maliyet çıkmaz, ancak işiniz gelişir. Kısaca Milk Corn Ailesi büyüdükçe sizinde kazancınız büyür.

Ayrıntılı bilgi için www.milkcorn.com

 Melo Corn Bayiliği

Firmamızın misyonu müşterilere herzaman temiz, hijyenik, sağlıklı ürünleri en taze haliyle sunmaktır. Mısırlarımız yeni tarım teknikleri ile, çok sıkı şartlar altında azami özen gösterilerek yetiştirmektedir. Satış noktalarımız bizim için müşterilerimize içimizdeki sıcaklığı ve enerjiyi aktarabildiğimiz, içlerine sıcak bir tebessüm bırabileceğimiz yerlerdir.

 MeloCorn frachising yöntemi ile Türkiye nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir.MoleCorn frachising sözleşmesinin garantisinde, yüksek kar marjı ile çalışıcak iş ortaklarını beklemektedir. Düşük yatırım maliyeti ile düşük sermaye ile
başlamak isteyen girişimciler için idealdir.

Başvuru için : www.melocorn.com/iletisim.html

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

One comment

  • Visit site
    Şubat 25, 2013 2:27 amPosted 4 years ago
    ramazan koç

    bayilik almak istediğimizde bunun bi ücreti olacakmıdır. ve olacaksa bu ücret ortalama ne kadardır.

    Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak