Bijuteri Bayilikleri Ve Şartları | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
takı bayilikleri

Bijuteri Bayilikleri

Bijuteri dükkanı açmak istiyorsanız,bir bijuteri bayiliği alarak bu işe başlamanız mümkün.Sizler için bijteri bayiklerini araştırdık:

“Takıcım” Yatırım Bedeli 20 bin TL

Takıştır Bijuteri’nin ikinci markası olan Takıcım Bijuteri, 2008 yılmda faaliyete başladı. Son olarak Şanlıurfa’da mağaza açan şirketin şube sayısı 15’e ulaştı. Diğer mağazalarsa Malatya, Marmaris, Ankara, Antalya, Kırklareli ve Sakarya’da bulunuyor. Anadolu’daki şube sayısını artırmayı hedefleyen Takıcım Bijuteri, bu doğrultuda franchising sistemiyle şubeler açacak.

Takıcım Bijuteri mağazalarının büyüklüğü 20 ile 30 metrekare arasmda değişiyor. 20 metrekarelik bir mağazanm toplam yatırım tutan 20 bin TL. Şirket, şimdilik franchise giriş bedeli talep etmiyor.

Telefon: 0380 524 47 47
Web: takicim.com.tr

Next Accessory Franchise Giriş Bedeli Yok!

Next Accessory’nin sahibi Mehmet Abasıyanık, 2011’de franchising sistemiyle yeni mağazalar açacaklarını söylüyor. Franchise giriş bedeli talep edilmiyor. Reklam katkı payı da yok. Ortalama işletme sermayesi 50 bin TL civarında. Abasıyanık, 30 metrekarelik bir mağazanın dekorasyon ve ilk etapta alınacak ürün bedelleri dahil toplam yatırım tutarının 100 bin TL olduğunu söylüyor.

Telefon: 0212 234 4859
E-posta: next@nextacc.com
Web: nextacc.com

Accessorize

Accessorize mağazalarının büyüklüğü 50-100 metrekare arasında değişiyor. Marka, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de lüks
semtlerde konumlanıyor. Yatırım tutarı, franchisee adaylarıyla yapılacak görüşmelerde belirleniyor.

Accessorize’daki ürün grupları şöyle sıralanıyor: Takı, çanta, cüzdan, ayakkabı, ev terliği, bikini, kaftan, çocuk aksesuarları, kırtasiye, özel günler için aksesuarlar, evcil hayvanlar için aksesuarlar.

Telefon: 0212 319 90 00
E-posta: franchise@unitim.com.tr
Web: unitim.com.tr

Güven Bijuteri

2005 yılında mütevazı bir işletme olarak yola çıkan Güven Bijuteri , yakın bir zamanda güçlü vizyonu, dinamik yapısı ve çağdaş bakış açısıyla bijuteri sektörünün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır.

Bijuteri sektöründe toptan ürün satışı bazında en ön sıralarda yer almayı ilke edinip , modayı ve yenilikleri çok yakından takip ederek ürün gruplarının çeşitlerini stoklarında bulundurmaktadır.

Guven Bijuteri
Adres : Muratpaşa Mah. 567 Sokak M. Demirok Apt. No:6/1 ANTALYA
Telefon : 0 242 247 44 52
E-Posta : info@guvenbijuteri.com
Websitesi : www.guvenbijuteri.com

Cisse Bijuteri

Cisse Accessories markamız; tam 18 yıllık kaliteli bir geçmişe sahip olan Uysal Bijuteri çatısı altında doğmuştur. 2010 yılında yeni bir yapılanmayla Duya Ltd. Şti. bünyesine geçen Cisse Accessories; kurumsal yapısı ve yönetim şekli ile sektörde emin ve köklü adımlarla büyümektedir.

Antalya merkezli Uysal Bijuteri ve Duya firmalarımız bijuteri alanında hem toptan hem perakende hem de franchisee sistemiyle yer almaktadır. Firmamızın tescilli markası Cisse Accessories; gerek konsept mağaza bütünlüğü gerek kurumsal iç ve dış yapısı sayesinde tutarlı ilerleyişine devam etmektedir. Yaptığı araştırma ve ürün analizleri ile sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Cisse Accessories; özel tasarımlarıyla da modaya adeta yön vermektedir.

Websitesi: www.cisse.com.tr

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak