Bayilik Veren Mutfak Firmaları | Mutfak Bayiliği | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
mutfak bayiliği veren firmalar

Bayilik Veren Mutfak Firmaları

Mutfak bayiliği veren firmaları sizler için araştırdık:

 

Demsaş Bayiliği

Mutfak bir evin yaşam alanının merkezidir. Kullanılan donanım ve malzemelerle kişinin hayat kalitesini yansıtmalıdır. Tarzı görkemli veya fonksiyonel olsun, Demsaş ürün yelpazesi her mekan ve bütçeye uygun çözümler sunar.

1981 yılından beri mutfak ve banyo üretiminde uzman olan Demsaş, yüksek kaliteli ürünleri ile birlikte müşterilerinin gereksinimlerine uygun rüya mutfağı sunmaktadır. Demsaş kalitesi 20 bin üzerinde toplu konut ve 20 binin üzerinde perakende müşterisinin evini süslemekte ve evlerine değer katmaktadır.Tecrübeli mimar kadrosu ve geliştirilmiş bilgisayar programlarıyla anında projeler üretmekte ve bilgisayar destekli son teknoloji makineleri ile kişiye özel üretimler yapmaktadır.

Bayilik başvurusu için—>  www.demsas.com

İstikbal Regina Bayiliği

İstikbal – Regina Mutfak ve Banyo, Boytaş Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından İtalyan Snaidero grup şirketlerinden Rational firmasıyla yaptığı lisans anlaşması sonucunda, mutfak, banyo mobilyalarının üretiminin yapılması amacıyla kurulmuştur.

İstikbal – Regina markalı ürünler Boytaş – 4 tesislerinde 25.000 m2 kapalı alan üzerinde İtalyan dizaynı ve Alman tekniği birleştirilerek üretilmektedir. Tek vardiyada 30 mutfak projesini üretme kapasitesine sahip şirketin mevcut personel sayısı 350’dir.

İstikbal – Regina Mutfak ve Banyo’nun yaptığı üretimler, projeli işlere uygun standart yapılar kullanılarak gerçekleşir. Ürünlerin hepsi TS, EN, ISO 9001-2000, TSE belgeli olup DIN, TSE, EN normlarına uygun malzemeler kullanılarak toplam kalite sistemi uygulanmaktadır. Bunlara ek olarak tüm ürünlerde 2 sene kullanım garantisi verilmektedir.

Gelecekte en çok tercih edilen mutfak markası olma hedefindeki şirket çalışmalarını tasarım ve lisans anlaşması yapmış olduğu firmayla bu doğrultuda sürdürmektedir.

Bayilik başvurusu için—> www.istikbalmutfak.com.tr

 

RESTORE Bayiliği

RESTORE Bayiliği, ithal ve yerli sektörün üst grup ürün konseptinden oluşan Banyo Mutfak ve dekorasyon malzemelerinden oluşan Mağaza konseptidir. RESTORE Bayisi olmak demek Restorenin ithal ettiği bayisi ve satıcısı olduğu marka ve ürünleri almaya satmaya, tabelasını asmaya sahip olmak demektir.

RESTORE bayisi olmak neden avantajlı bir iştir?

İthal ve yerli malzemelerde sektörün üst grup ürün konseptinden oluşan Banyo mutfak ve dekorasyon mağazası açmak isteyen bir firmanın yapması gereken , Her bir marka ve ürünü ayrı ayrı firmalardan her birinin bayilik şartları, bağlantıları, teminat ve taahhütlerini yerine getirerek ve her firmanın ayrı strateji ,fiyat ve uygulama esaslarına uyarak bayilik alıp kendi markanızla bir konsept oluşturmanız sonucu ancak bir mağaza açabilirsiniz.

Restore ,Türkiye’nin değişik şehirlerinde bayilik vermeye devam ediyor, RESTORE tabelasını asmakla Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen markalarını tek bir çatı altından alabileceğiniz gibi, sermaye, stok ve taahhüt altına girmeden her türlü hizmeti ile beraber Türkiye’de bir ilk olan ve hızla büyüyen, karlı, geleceği açık prestijli ,50 yıllık KEKLİKOĞLU Deneyimi ve güvencesiyle RESTORE bayisi olmaya davet ediyoruz.

Bayilik başvurusu için—>  www.keklikoglu.com.tr

 

Ares Mutfak

20 senelik deneyimi ve konusunda uzman mimar ve muhendisleri ile, mutfak dolaplari, banyo dolaplari, ic oda kapilari, portmanto, gomme dolap, parke, boya, fayans, mantolama ve tum ic dekorasyon konularinda uygun fiyat ve kaliteli üretimi ile hizmet vermektedir.

 

Bayilik başvurusu için—>  www.aresmutfak.com

 

İntema Mutfak Bayiliği

İntema Mutfak, yenilikçi ve modern çizgisiyle ve modüler mutfak mobilyası kullanıcılarına sunduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, markalı mutfak pazarında öncü marka olma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

İntema Mutfak, iletişim çalışmalarını tüketiciler için ideal mutfak yaşamını tasarlayan uzman bir marka olma yönünde yürüterek, marka ile kullanıcıları arasında duygusal bir bağ kuruyor. Tüketicisine formu ve tasarımı ile farklılaşan alternatifler sunmak, aynı zamanda ürün, malzeme ve fonksiyon detaylarındaki çeşitliliği desteklemek amacıyla moda ürün gamını destekleyici ürün geliştirme çalışmalarına odaklanıyor.

İntema Mutfak ürünleri, Türkiye genelinde 42 satış noktasında uzman satış kadroları ile, satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra; satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini de tüketicilerine sunuyor.

Bayilik başvurusu için—> www.intemamutfak.com.tr

 

Eurodecor Mutfak Bayiliği

2001 yılında kurulan  EURODECOR  kısa zamanda elde ettiği başarılarla mutfak sektörünün  öncü firmalarından biri olmuştur.

Bugün, birbirinden iddialı 21 modeli müşterilerinin beğenisine sunan EURODECOR tasarım ekibi, konforu ve sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik vererek dünyadaki trendleri ve en son teknolojik gelişmeleri izlemekte, her yıl özgün modelleri mutfak sektörüne kazandırmaktadır.

Ham madde ve aksesuar seçiminde son derece hassas davranan EURODECOR ülkemizde ve dünyada alanıyla ilgili en iyi firmalarla işbirlikleri yapmakta ve kendi tasarımları için özgün üretimler yaptırmaktadır.

65’i beyaz yakalı toplam 350 çalışanıyla müşteri memnuniyeti için zamanında, eksiksiz,kaliteli üretim ve sorunsuz montaj yaparak, bugünü değil yarını düşünüp dünyanın önde gelen markalarından biri olmayı hedefleyen EURODECOR yatırımlarını sürdürmekte, yurtiçi ve yurtdışında satış temsilcilikleri vermeye devam etmektedir.

Türkiye’de büyük mutfak mağazacılığı anlayışını yaratan ve yaşatan EURODECOR , Showroomlarıyla tüketicisiyle buluşmakta olup ,yeni satış noktaları için gelen  bayilik taleplerini değerlendirmektedir.Diğer yandan Dünyada mutfak sektöründe etkin bir oyuncu olma yolunda,Katar, İngiltere,  Almanya,Macaristan,Romanya,Kuzey Irak ,Libya’ya ihracat yapan firma yeni satış noktaları oluşturmaya devam etmektedir.

 

Bayilik başvurusu için—> www.eurodecor.com.tr

 

 

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak