Bayilik Veren Marketler | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
markette alışveriş

Bayilik Veren Marketler

Kendi işinizi kurmak için bayilik alma fikri,macera peşinde koşmayan,risk istemeyen yatırımcılar için oldukça makuldür.Market işine girmek istiyorsanız,oldukça güzel alternatifler mevcut.İşte onlardan birkaçı:

 

Diasa Bayiliği

Dia Grup 7 ülkede, 2000’den fazla franchise mağazasıyla operasyon yapmaktadır. DIA’nın tüm dünyadaki büyüme stratejisinde Franchising, yerel marketlerin gelişmesine katkı yapan önemli bir sistemdir. 1989 yılında başlayan franchising çalışmaları, kişilere kendi işini kurma olanağı yaratırken diğer yandan da finansal ve ticari risklerden uzak, karlı bir yatırım haline gelmiştir. Türkiye’de kendi alanında franchising veren tek marka olan DiaSA, ilk franchise mağazalarını 2004 yılında açmaya başladı. Türkiye, 2009 yılı sonunda franchise mağaza sayısını 245’in üzerine çıkararak, İspanya’dan sonra en fazla franchise mağazasına sahip ülke konumuna yükseldi. DiaSA İzmir’den Muğla’ya, Afyon’dan Eskişehir’e, İstanbul’dan Kayseri’ye, Edirne’den Diyarbakır’a 28 şehirde franchise sistemini başarıyla sürdürmektedir.

Geliştirilmiş olan franchise formülü ile DiaSA, bayileriyle tüm deneyimini ve bilgi birikimini paylaşarak, onları da bu başarısına ortak edecektir.Kısacası, bir dünya markası ile yola çıkın, piyasadaki yerinizi alın.

Şartları

İsim hakkı bedelimiz KDV dahil 2500 Euro’dur. Bu rakam ilerki tarihlerde değişiklik gösterebilir. Daha sonra açılacak mağazalarda güncel olan isim hakkı bedeli alınacaktır. Kar paylaşımı, kira, reklam bedeli şuan için talep etmiyoruz.

 

Şok Bayiliği

ŞOK Marketler T.A.Ş, reyonlarında satışa sunulan ürünlerin satın almadan, müşteri tarafından tüketilene kadarki tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetine ve ürün güvenliğine odaklanarak hareket etmektedir.

ŞOK MARKETLER Ticaret A.Ş. ‘nin sürdürebilir kalite anlayışı; Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, sürekli araştırma ve bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı “ üzerine kurulmuştur.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki tüm faaliyetleri süreçler olarak ele alınır ve çalışma prensipleri bu yönde dokümante edilir.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki gıda ürünleri “ Tarladan Sofraya” , gıda dışı ürünleri ise “ İzlenebilirliğe dayalı Ürün Güvenliği” prensibine dayalı olarak satın almadan siz müşterilerimize sunuş aşamasındaki tüm işlemler müşteri memnuniyetini arttıracak şekilde planlanmış ve geliştirilmiştir.

Sürekli eğitimlerle artan çalışan bilinci sayesinde, Türkiye’nin her noktasındaki mağazalarımızda hizmet standardizasyonumuz sağlanırken, yüksek kaliteli ürünler, düşük fiyat avantajı siz müşterilerimize sunulmaktadır

Şartları

Şok bayiliği hakkında kesin bir bilgi internet üzerinde bulunmamaktadır.Bu yüzden kesin bilgiler için,  www.migros.com.tr sitesinden iletişime geçmenizi öneririz.

 

Kiler Bayiliği

Kiler Group’un temelleri Nahit, Vahit ve Ümit Kiler tarafından 1983 yılında atıldı. Kiler kısa sürede perakendecilikteki başarısını başka sektörlere de taşıyarak Türkiye’nin saygın şirketler topluluklarından biri oldu. Yaptığı güçlü yatırımlarla, kurulduğu günden bu yana hep istikrarlı bir şekilde büyüdü. Kiler Group, ticaretin bir güven işi olduğuna inanmaktadır. Milyonlarca müşterisine hizmet sunan Kiler Group, değişik sektörlerde altıyüzden fazla firma ile sürekli işbirliği içindedir. Bu güne kadar tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren Kiler, daima tüketici, diğer bir değişle müşterilerinin menfaatini koruyan bir iş anlayışı ile Türkiye’ye ve Türk halkına en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Mağazalar Hizmet sunduğu mağazalarını üç konsepte ayırarak 0-600 metrekare ölçekli mağazalarında 2500 çeşit, 600-1500 metrekare ölçekli mağazalarında 7500 çeşit, 1500 metrekare ve üzeri mağazalarında 15000-20000 çeşit ürünü müşterilerine ulaştırmaktadır.

Şirketin Başarısı Çalışanların Başarısıdır. Mutlu müşterilerin ancak mutlu çalışanlarla memnun edilebildiğini bilen Kiler Group genç, dinamik, çalışkan ve içinde bulunduğu toplumun tüm değerlerine saygı duyan eğitimli 4500 çalışanı ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Gelişme ve Büyümeye Odaklı Yönetim Kiler Group’un özellikle son dönemlerde teknolojinin son imkanlarıyla donatılan tüm birimlerin teknik altyapısının yeniden oluşturulması, kullanılan otomasyon programlarının şirkete özel yazdırılması ile teknolojik bir yenilenme sağlanmıştır. Kiler Group bu yönde çalışan ve yöneticilerin rekabet dünyasının gerektirdiği tüm koşullara uyum sağlanması, sürekli zinde kalınmasını ilke edinmiştir.

Yapılanma Yönetim Kurulu, Bilgi İşlem, Finans, İnsan Kaynakları, İdari İşler, Kurumsal Satış ve Pazarlama, Mali İşler, Muhasebe, Proje ve Ar-Ge, Reklam ve Halkla İlişkiler, Satın Alma ve Mağaza Bölge Müdürleri şeklinde bir yapılanma mevcuttur.

Genel Müdürlük :
Namık Kemal Mahallesi Tonguçbaba Caddesi No:23 34513 Haramidere Esenyurt / İstanbul
İletişim Numaraları :
Telefon : 0 212 456 15 00 – 456 18 00

 

Marketim Bayiliği

Zincir Market Hizmetleri şirketi Türkiye genelinde Marketim adı altında marketler açıyor. Franchising sistemiyle büyümekte olan şirket , sisteme dahil olmak isteyen yatırımcılardan gelen teklifleri değerlendiriyor.

Marketim Franchising sisteminin yararları:

Marketim piyasada tanınmış ve kendini kanıtlamış bir franchising sistemidir. Marketimle işe başlamak, yatırımcı için sıfırdan başlamaktan daha kolay ve avantajlı olmaktadır.

Marketim, isim hakkını alırken mağazacılığın ulusal standartlarına ve kaliteye sahip olunmaktadır.

Marketim, tüketici tarafından beğeni kazanmış ve tanınmışlığın sağladığı sürekli müşteri ve iş yapma imkanı sağlar.

Marketim isim hakkı kullanımı yanında franchise’ye, eğitim, reklam, tanıtım, malzeme, promosyon gibi konularda da destek sağlamaktadır.

Marketim ailesine katılacak, çalışan mağaza veya yeni işe başlayacak yatırımcıya mağazacılıkla ilgili her türlü (kurulum projeleri, demirbaş, satınalma, eğitim, promosyonel faaliyetler v.s) konularda tecrübe ve bilgi birikimiyle destek vererek işletmeye daha kuruluş aşamasından başlayarak destek sağlar.

Piyasalardaki yoğun rekabet gözönüne alındığında, marketim franchise ile yatırım yapmak, yatırımcılar için daha kolay ve risksiz olmaktadır.

Marketim Franchise ile ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir.

Marketim üyeleri, merkezin sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çabalarından yararlanmaktadır.

Marketim, işletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel olarak fizibilite yaparak destek vermektedir.

Marketim Franchising sistemi, piyasadaki rekabet ortamında işletmenin yalnızlığını ortadan kaldırarak, tek başına olmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır.

İletişim: www.marketim.com.tr

Forex ile zengin olmak isteyenlere

26 comments

 • Visit site
  Mayıs 15, 2012 2:32 pmPosted 5 years ago
  şerife ayas

  şok bayiliği almak istiyorum şartları nedir? bilgilendirirseniz sevinirim… iyi gunler…

  Cevapla
  • Visit site
   Aralık 16, 2012 3:19 pmPosted 5 years ago
   halil

   iyi günler şerife hanım şok bayiliği hakkında bilgi alabildinizmi paylaşabilirseniz sevinirim halil3527@hotmail.com 05443976420 bende düşünüyorum

   Cevapla
 • Visit site
  Ağustos 31, 2012 10:17 amPosted 5 years ago
  ATIF ŞENOL

  ŞOK BAYİLİĞİ İÇİN BİLGİLENDİRMENİZİ RİCA EDERİM

  Cevapla
  • Visit site
   Aralık 16, 2012 3:21 pmPosted 5 years ago
   halil

   slm atıf bey cevap bilgi alabildinizmi paylaşabilirseniz sevinirim teşekkürler halil3527@hotmail.com veya 05443976420

   Cevapla
   • Visit site
    Aralık 18, 2012 12:16 amPosted 5 years ago
    HAKAN

    halil bey bu nodan bilgi alabilirsiniz 0555 832 06 61

    Cevapla
   • Visit site
    Şubat 24, 2013 9:42 pmPosted 4 years ago
    emin

    arkadaşlar bende uzun süre market bayiliği için araştırma yapıyorum.100 bin tl. civarında sermayem var.bu süreçte kendim gibi birçok arkadaşla tanıştım.şu an 24 kişi olduk.ve karar verdik.bayilik almak yerine 100 bin tl sermaye ile 100 kişi birleşip 10 milyon tl. sermayeli bir ortaklık kuruyoruz.kendi markamızı yaratıp birinci yılda öncelikle istanbuldan başlayıp(100 market) takip eden yıllarda diğer illerde yayılarak büyük bir ağ kurmak amacımız.tek başınıza bir market açmaya kalksanız yada diğer marka marketlerin bayiliğini almaya kalkışsanız 200 bin tl üzeri maliyetiniz olur.fakat biz birleşip 100 market açmaya kalkıştığımızda bu fiyat 100 bin tl ye kadar düşüyor.lütfen ciddi olanlar arasınlar.100 kişiye ulaştığımızda bir otelde 2 günlük bir istişare toplantısı düzenleyeceğiz.birbirimizi tanıyıp fikir paylaşımlarında bulunucaz.akabinde start vericez.0 534 634 56 50

    Cevapla
 • Eylül 2, 2012 4:04 pmPosted 5 years ago
  akif emecan

  marketim bayiliyi almak istiyorum şartları nelerdir

  Cevapla
 • Eylül 6, 2012 7:09 pmPosted 5 years ago
  kubilay kalemoğlu

  Merhaba,
  marketim bayiliği almak istiyorum şartlar nelerdir?

  Cevapla
 • Visit site
  Eylül 11, 2012 9:25 amPosted 5 years ago
  murat yıldırım

  kiler market bayiliği almak istiyorum. Şartları nelerdir? Bilgi verebilirmisiniz? Teşekkürler..

  Cevapla
 • Visit site
  Eylül 24, 2012 1:56 pmPosted 5 years ago
  ali kadir

  kiler bayılıgı almak istiyorum sinop a şartları nelerdir bilgi verirseniz sevinirim saygılar

  Cevapla
 • Visit site
  Ekim 13, 2012 9:35 pmPosted 5 years ago
  murat

  market bayiligi almak ıstiyorum yardımcı olursanız sevınırım.05555784113

  Cevapla
  • Visit site
   Aralık 18, 2012 12:14 amPosted 5 years ago
   HAKAN

   market bayiliği hakkında bilgi almak için 0555 832 06 61 arayabilirsiniz

   Cevapla
 • Visit site
  Ekim 16, 2012 1:41 pmPosted 5 years ago
  oktay

  şok ve diya bayiliği düşünüyorum beni bilgilendirirmisiniz

  Cevapla
 • Visit site
  Aralık 4, 2012 6:54 pmPosted 5 years ago
  ahmet

  Gaziantep’te kiler bayiliği almak istiyorum.Şartları nerlerdir bilgi verebilirmisiniz?

  Cevapla
 • Visit site
  Aralık 5, 2012 3:32 pmPosted 5 years ago
  enver aydemir

  market bayılığı almak istiyorum yada büyük bir iş yerim var onu kiraya verebilirm izmit korfez yarımca bölgesinde 2 katlı 450 metre kare olan iş yerimde bir market kurmak istiyorum bu konuda görüş ve bilgi almak istiyorum

  Cevapla
  • Visit site
   Aralık 18, 2012 12:18 amPosted 5 years ago
   HAKAN

   enver bey 0555 832 06 61 numarasından ulaşabilirsiniz firma bilgilerinizi işletme yeriniz hakkında doneler ile irtibata gecerseniz seviniriz ..
   yeni bir işletme ise bunun için arayınız

   Cevapla
 • Visit site
  Aralık 16, 2012 3:16 pmPosted 5 years ago
  halil

  şok bayiliği almak istiyorum bilgilendirmenizi rica olunur 05443976420

  Cevapla
 • Visit site
  Aralık 17, 2012 1:48 amPosted 5 years ago
  ELİF

  şok bayiliği almak istiyorum bilgilendirirmisiniz

  Cevapla
 • Visit site
  Aralık 27, 2012 7:36 pmPosted 4 years ago
  ercan yıldırım

  market bayiliği hakkında bilgi almak istiyorum iyi çalışmalar

  Cevapla
 • Visit site
  Ocak 9, 2013 1:00 amPosted 4 years ago
  hasan

  biz 2011 yılında açıp 2012 yılında kapattık 115 bin zararla bizimle birlikte 43 bayi daha kapattı halada kapatmaya devam ediyor diasanın derdi peşin malını satıp sizede düşük kar marjı ve işletme giderlerini yıkmayın bu oyuna kanmayın açık bir bayilede görüşmeden işe girmeyin şu an açık olan bayiler diasaya yüklü miktarda borcu olanlar biz yandık siz yanmayın iyi araştırın

  Cevapla
  • Visit site
   Şubat 21, 2013 12:51 amPosted 4 years ago
   ersan

   hasan bey zarar etmenize neden olan sebep nedir , ürünlerin bozulup dia sa nın geri almaması mı yoksa yüksek kira bedeli gibi nedenler mi? Biz de açma aşamasındayız bilgilendirirseniz sevinirim

   Cevapla
   • Visit site
    Şubat 22, 2013 6:59 pmPosted 4 years ago
    iş fikirleri (Author)

    Sanırım ürünleri geri almaması ile ilgili bir konudur.Problem çıkarabilir.

    Cevapla
 • Visit site
  Ocak 16, 2013 10:49 pmPosted 4 years ago
  kurtuluş

  kiler bayiliğini almak istiyorum…Hatay da açmak istiyorum bu konuda bilgi verirseniz sevinirim…

  Cevapla
 • Visit site
  Şubat 4, 2013 12:37 pmPosted 4 years ago
  gezgin

  killer market bayiliği hakında bilgi almak istiyorum. Tel :05384992948

  Cevapla
 • Visit site
  Şubat 28, 2013 4:45 pmPosted 4 years ago
  mehmet

  şok bayiliği almak istiyorum hakında bilgisi olan varsa lütfen en kısa zamanda paylaşırmısınız 0553 249 26 65

  Cevapla
 • Visit site
  Mayıs 3, 2013 6:42 pmPosted 4 years ago
  alaattin

  Ev tekstilinde bayilikler verilecektir, sermayesi olanlara hazır mağaza çalışır vaziyette bayilikler de verilecektir. İlgilenenler hemen para kazanma imkanı olan bu sistemden yararlanabilirler.

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak