Bayilik Veren Beyaz Eşya Firmaları | Beyaz Eşya Bayiliği | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
beyaz eşya bayisi açmak

Bayilik Veren Beyaz Eşya Firmaları

Beyaz eşya dükkanı açmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Sizler için beyaz eşya bayiliği veren firmaları araştırdık.

Arçelik Bayiliği

Dayanıklı tüketim sektöründe, üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik A.Ş. ; 17.000 bin çalışanı, dört ülkede 11 ayrı üretim tesisi, dünyanın dört bir yanındaki satış ve pazarlama şirketleri ve kendisine ait 10 markasıyla ( Arçelik, Beko, Grundig, Altus, Blomberg, ElektraBregenz, Arctic, Leisure, Flavel ve Arstil ) 100’den fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Arçelik Bayilik ( Franchise ) Başvuru için :

http://www.arcelik.com.tr/yetkili-satici…formu.html

 

Beko Bayiliği

Türkiye’nin yeni yeni sanayileşmeye başladığı 1950’li yıllarda, Koç Holding’in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye’ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. O yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. 1954’te kurulan şirketin ismi, Bejerano’nun ve Koç’un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi. Ancak, ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle, şirket faaliyete geçemedi.

O yıllarda, General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı doğunca, konserve şirketinin ismi Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Böylece, Anadolu’da ilk kez bayilik sistemi kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini de bu sistemle tüketicinin evine kadar ulaştırdı.

1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü Atılım’a devreden Beko Ticaret, 1983 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile Beko markası adı altında Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun 1990’lı yıllardan itibaren yurt dışı faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markası olarak belirlendi.

2000 yılına gelindiğinde ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi.

Yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olma özelliğini taşıyan BEKO, yola “Dünya Markası” olma hedefiyle çıktı. Türkiye pazarındaki başarının 90’lı yılların başından itibaren yurt dışına da taşınmasıyla birlikte BEKO markası dünyanın 100’den fazla ülkesinde 280 milyon tüketicinin günlük hayatının bir parçası haline geldi. Bugün dünyanın herhangibir yerinde her iki saniyede bir, bir BEKO markalı ürün satılıyor.

web: www.beko.com.tr

 

Vestel Bayiliği

Vestel yüksek kaliteli tüketici ürünlerinin üretilmesine odaklanarak çekirdek iş faaliyetlerinde hem gelirler hem karlılığa ilişkin sürekli ve kontrol altında gelişme elde etmeyi amaçlamaktadır.

Avrupa, Vestel için ana hedef pazar olarak kalacaktır ve şirket yeni trendlere cevap vermek ve halihazırda var olan portföyüne yeni ürünler eklemek için pazara yakın olmayı amaçlamaktadır.

Pazarındaki üstün konumunu muhafaza etmek amacıyla Vestel, araştırma ve geliştirmeye daha fazla yatırım yapmayı hedeflemektedir.Şirket bütün ürün portföyünde “A” markaları hissesini genişletmeyi amaçlamaktadır.

Coğrafi genişlemenin gelecek yıllardaki gelişme için ana motor olması planlanmaktadır; öncelikle Rusya ve eski Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri daha sonra (daha çok Hindistan) Merkez Asya esas odak bölgeleri olacaktır.

Vestel ODM ve ilgili hizmetlere daha fazla önem vermeyi amaçlamaktadır.İç Pazar şirketin bütün iş faaliyetlerinde çok önemli bir rol oynamaya devam edecektir.

Vestel tarafından önemli gelişim alanları olarak tanımlanmış olan bölgeler tüketici elektronik ürünleri ve beyaz eşyalardır. Vestel hem yurt içinde hem de ihracatta gelişme için kapsam sunmasını beklemektedir.

 

Başvuru için: www.vestel.com.tr/contact.aspx

 

Regal Bayiliği

İleri teknolojiyi hayatınıza kazandırmak ve küçük farklarla büyük değişimler yaratarak yaşamınızı güzelleştirmek için doğduk.

Bu amaçla hayatınızın her alanında, uygun fiyatlarla akıllı çözümler üretmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Zorlu Grubu’nun üretim gücüyle elektronikten beyaz eşyaya, ev ve ofis yaşamında ihtiyaç duyacağınız ürünleri sizlere sunuyoruz. Vestel’in teknik desteğini de yanımıza alarak yaygın servis ağımızla Türkiye’nin her yerinde sizlere ulaşarak her türlü probleminiz için çözüm üretiyoruz.

Vizyonumuz, elektronik ve beyaz eşya sektöründe hayatınızı zenginleştirecek yepyeni teknolojilere imza atmak, bu teknolojileri her koşulda en uygun fiyata sunacak güce sahip olmaktır. Bu sayede yaşamınızı rahatlatacak seçenekler ve belki de hayatınızı değiştirecek fırsatlar sunmaktır.

Misyonumuz, yüksek kalite anlayışıyla ürettiğimiz akıllı ürün özelliklerini uygun fiyat seçenekleriyle sunarak hayatınıza değer katan marka olmak ve yaşamınızın her alanında gururla yer almaktır.

İşte bu yüzden, en yaratıcı fikirleri nitelikli ve verimli üretimle birleştirerek durmadan çalışmaya devam ediyor olacağız…

Başvuru için: www.regal-tr.com

 

Bosch Bayiliği

Bosch’un kurucusu ve yaşadığı dönemde endüstriyel gelişimin öncüsü olan Robert Bosch (1861-1942), buluşlarıyla, çalışma prensipleriyle ve felsefesiyle bir döneme imzasını attı.

Robert Bosch, Bosch markasını günümüze başarıyla taşıyan ve bugün hala güncelliğinden hiçbir şey kaybetmeden geçerli olan felsefesini, o günlerde şöyle özetliyordu:

“İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur.”

Bosch’un gerçeğe dönüştürdüğü düş: Daha kolay bir günlük yaşam…

Bosch, kullanıcıları için bir düşü gerçeğe dönüştürdü.

Geniş ürün yelpazesi ile solo ürünlerden ankastreye, küçük ev aletlerinden elektrikli süpürgeye kadar tüm ürün gamlarında, her tüketicinin ihtiyacını tam olarak karşılayacak bir ürün sunuyor.

Avrupa’nın ilk bulaşık makinesi, ilk ev tipi buzdolabı BOSCH markasını taşıyor. Bugün Bosch fabrikalarında üretilen en gelişmiş beyaz eşyalar; ev işlerinin sizin olan zamanı size bırakmasını sağlıyor.

Web: www.bosch-home.com/tr

Forex ile zengin olmak isteyenlere

7 comments

 • Nisan 24, 2012 3:01 pmPosted 5 years ago
  levent nacar

  bayılık almak istiyorum bitlis ili adilcevaz ilçesı işyerim banka yanı 240metre karedır tel 05354559524

  Cevapla
 • Visit site
  Ekim 25, 2012 3:07 pmPosted 5 years ago
  bysavas

  arkadaşlar ben beko bayiliği almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

  Cevapla
  • Visit site
   Kasım 27, 2012 1:44 pmPosted 5 years ago
   harun

   hakkari/yüksekovada bayilik veriliyor isterseniz konuşabiliriz.
   en uygun fiyata bırakırım size

   Cevapla
 • Visit site
  Kasım 17, 2012 8:35 pmPosted 5 years ago
  seyit sultan çelik

  tunceli pertek ilçesinde bosch beyaz eşya ve küçük ev aletleri bayiligini almak istiyorum

  Cevapla
 • Visit site
  Aralık 19, 2012 10:11 amPosted 4 years ago
  suat

  bayilik almak istiyorum bosch olarak irtibat nasıl kurulmakta…

  Cevapla
 • Visit site
  Aralık 26, 2012 1:03 pmPosted 4 years ago
  keremkoza

  hatayın samandağ ilçesinde beyaz eşya bayisi açmayı düşünüyorum şartlarınız nelerdir

  Cevapla
 • Visit site
  Mart 17, 2013 4:59 pmPosted 4 years ago
  muhammet

  Ben Antalya da Kepez ilçesinde Arçelik Bayiliği Almak İstiyorum en az kaç metre 2 ihtiyacım var ve ne kadar maliyeti tutar.

  Cevapla

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak