Bayilik Veren Ayakkabı Firmaları | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi
ayakkabı bayilik

Bayilik Veren Ayakkabı Firmaları

Ayakkabı dükkanı açarak güzel paralar kazanmak istiyorsanız,iyi ayakkabı firmalarından bayilik alabilirsiniz.Ayakkabı bayiliği veren firmaları sizler için araştırdık.

Nike Bayiliği

Nike’nin halen Türkiye genelinde 54 mağazası var. Corner sayısı ise 336. Mağazalar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adapazarı, Antalya, Adana, Mersin, Gaziantep, Konya, Rize, Trabzon, Ordu, EdirneKeşan, Kıbrıs, İzmit, Samsun, Söke ve Tarsus’ta faaliyet gösteriyor. NIKE’IN outlet mağazası yok. Ancak bazı mağazalarında seri sonu ürün satışı yapılıyor.

Nike, Türkiye genelinde yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Mağaza için en az 200 metrekare büyüklüğünde yere ihtiyaç var. Ancak bu büyüklük mağazanın bulunduğu şehir ve bölgeye göre değişebiliyor. Nike, 1972′de ABD’de kuruldu. Nike ismi, Yunan mitolojisindeki zafer tanrıçasından alınmış. 1980′li yıllarda ünlü NBA oyuncusu Michael Jordan’la öne çıkan marka, 1984′te dünyaca tanınan bir marka oldu. Nike, Türkiye’de kendi ofisini 2000 yılında açtı.

Başvuru için—>Telefon: 0212 365 04 04

Faks: 0212 365 04 99

Eposta: erhannuhoglu@nike.com

Adres: Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:71/A Blok:14 Maslak 34398 İstanbul

 

Puma Bayiliği

BÜYÜK şehirler ağırlıklı olmak üzere halen Türkiye genelinde 8 Puma mağazası faaliyet gösteriyor. Markanın, İstanbul Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezi’nde bir adet de outlet mağazası var. Corner sayısı ise 368.

PUMA bayilik için İzmir, Bursa, Antalya, Trabzon, Adana, Mersin, Kayseri, Konya ve Samsun illerine öncelik verecek. Mağaza büyüklüğü, bayilerin dağıtım kategorilerine göre değişiyor. Ancak en az 120 metrekare olması isteniyor.

İLK mal alım maliyeti, mağazanın ölçeğine göre 100-150 bin TL arasında değişiyor. Ayrıca, yine mal alım miktarına göre banka teminat mektubu da isteniyor.

PUMA çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Mağazalarda 350-400 farklı ayakkabı modeli bulunuyor. Fiyatları ise 75 ile 450 TL arasında değişiyor. Puma, ayakkabının yanı sıra 250 farklı aksesuar ve hazır giyim ürününü de mağazalarında satışa sunuyor.

İletişim için telefon: 0212 875 64 61

Faks: 0212 875 65 26

Eposta: esin.bakırkaya@puma.com

Adres: Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi Mustafa Kurtoğlu Cad. No:9 34904 Beylikdüzü-İstanbul

 

Depo Ayakkabı Bayiliği

Depo Ayakkabı İndirim Mağazaları bayilik şartları ve avantajlarıyla kazançlı bir iş olanağı sunmaktadır. Ernillo Depo Ayakkabı mağazalarımız brüt %40 ve net %27 kar marjıyla, ucuz fiyat politikası, geniş ürün yelpazesiyle, yoğun satış adetleriyle yeni girişimcileri iş sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Türkiye’nin en ucuz ayakkabı marketleri zinciri olma özelliğiyle her gün bayii ailemize yeni girişimci arkadaşlar dahil olmaktadır.

  • Hava parası almıyoruz
  • İsim hakkı almıyoruz
  • Yılda 12 koleksiyon hazırlıyoruz
  • Sabit tabelalar dışında fiyatlı tabelaları her ay ücretsiz yeniliyoruz
  • Yılda 12 ayrı reklam çalışması yapıyoruz
  • Yüksek kar marjı NET %27
  • Düşük yatırım maliyeti
  • Ücretsiz tabela
  • Ücretsiz broşür ve insert desteği
  • Ücretsiz poşet
  • Ulusal medyada reklam desteği
  • Ücretsiz nakliye ve lojistik desteği
  • Ürünlerde KDV desteği
  • Eğitim desteği
  • Danışmanlık hizmetleri
  • Raf sistemi
  • Satış desteği
  • Açılış organizasyonu
  • Promosyon desteği
  • Barkodlu satış ve otomasyon desteği
  • 12 ayda 12 ayrı kolleksiyonla sürekli yenilenen ürün çeşitliliğiyle satış garantisi
  • Güvenlik Sistemi kurulumunda anlaşmalı firmamızla indirimli sistem kurduruyoruz.

   

 

Bayilik başvurusu için—>www.dheppo.com

Darty Ayakkabı Bayiliği

Şirketimzin satış ve fiyat politikasıyla uyumlu özellikle kaliteyi uygun fiyata satma prensibini benimsemiş tüm firmalarla görüşebiliriz.Özellikle marka olduğunun iddia eden ve astronomik ürün fiyatı ve perakende satış fiyatı belirleyerek perakendecilerin kar marjlarının ve satış hacimlerini düşüren firmalara karşı duruşın adı olcaktır ;DARTY. Ayrıca DARTY tanıtım ve promosyon faaliyetleri ilede bayilerine gerekli desteği verecektir.

Darty ayakkabı bayilik maliyeti 10.000 $, Darty ayakkabı bayilik kar marjı %50- %70.

Bayilik başvurusu için—>www.dartyshoes.com

Hotiç Ayakkabı Bayiliği

Ayakkabı-çanta” kategorisinde birinci olan Hotiç, müşteri odaklı yaklaşımını her zaman devam ettirmeyi hedefliyor. 2010 yılı içerisinde 17 mağaza açan Hotiç, mağaza sayısını 75’e yükseltti. Tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanarak müşterileri için her zaman konfor ve kalitenin güvencesi olmayı hedefleyen Hotiç, her geçen gün daha da gelişmeye özen gösteriyor. Hotiç ayakkabı bayilik maliyeti 100.000 tl.

Bayilik başvurusu için—>www.hotic.com.tr

Yeşil Kundura Bayiliği

1948’den bu yana birçok kuşağın, ürünlerini giyerek büyüdüğü Yeşil Kundura, Perakende sektöründe başarılı şekilde uyguladığı farklı konseptler ile dünyadaki trendi yakalayan ve Türkiye’de ilk uygulamaya koyan öncü firma olma ayrıcalığına sahiptir. Yeşil Mağazalarında Yeşil Club, Yeşil, Cat, Harley Davidson, Hush Puppies, Crocs, Merrell, Wolverine, Camel Active, Land Rover, Ed Hardy, Softinos, Fly London, Dr. Martens, Adidas, Nike, Puma ve Converse markalı ürünler yer almaktadır. Mağaza metrekareleri 60 ile 1200 m2 arasında değişmektedir.

Her yaş grubuna hitap eden Yeşil konseptli mağazalarda geniş koleksiyonlar, dünyaca ünlü markalar, 365 gün uygun fiyat politikası ile tüketici ile buluşturulmaktadır. Yeşil Value Store konseptli mağazalarda, Yeşil ve diğer tüm markaların seri sonu ürünleri %20 ilâ %30 daha düşük fiyatlarla satılmaktadır. Camel Active konsept mağazalarında ise Camel Active markalı ayakkabı ve tekstil ürünleri satılmaktadır.

Bayilik başvurusu için—>www.yesil.com.tr

İnci Ayakkabı Bayiliği

Türkiye’de İnci, yurtdışında ise Attimo by Balans, Balans ve BLN markalarına yapılan yatırım, markalarımızı üretici ve perakendeci kimlikleri altında ayakkabı sektöründe lider konumuna getirdi.

İnci, Attimo by Balans, Balans, BLN markalarının dağıtımı, yurtiçinde uzman perakendeci ile distribütörlerden oluşan yurtiçi satış ağı ile, yurtdışında ise dünyadaki distribütörler aracılığıyla yapılmaktadır. Ticari marka tescili, aynı yada benzer isim, logo veya ayırt edici markaların kullanımının engellenmesine yönelik en önemli ve etkili yasal yöntemdir. Bu markalar Türkiye’de ve diğer çoğu ülkede Türkiye Patent Enstitüsü ile Ticari marka altında tescil edilmiştir.

Bayilik başvurusu için—>www.incideri.com

Aşağıdaki bayilikler için de yazıların üzerine tıklayınız..

Adidas bayiliği

 

Flo Bayiliği

 

Hangar Bayiliği

 

Ayakkabı Dünyası Bayiliği

 

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak