Kısa Zamanda Zengin Olmanın Yolları | İş Fikirleri Ve Fırsatları
titisi

Kısa Zamanda Zengin Olmanın Yolları

Herkes gelecekte bir gün çok zengin olacağımızı düşünür,hayaller kurar.Boğaza karşı villamızın bahçesinde barbekü yaparken,yüzümüzdeki mutluluğu tahmin bile edemez kimse.
Artık bunlar hayal olmaktan çıktı.Gerçekleşmesi için tek yapmanız bir yerden başlamak.Zengin olanlara sorduk ve onlar bize anlattılar.

Cesaretli Olun!

Bazı maddi fırsatlar,kendi şirketinizi kurmak yolunda veya daha büyük bir riski göze almanızı kolaylaştırır.Ne kadar kazanacağınızın bir limiti yoktur,sadece elinizdeki sermayeyi nasıl değerlendiriceğinize dikkat etmeniz gerek.Fırsatların hepsini cebinize para girecek şekilde kullanmalısınız.

Öneri:iş yerinizde ya da işinizde sadece siz patron olun.Kendi motivasyonunuzu böylece hiç kaybetmezsiniz.Kimsenin size ne yapacağınızı söyleme hakkı yok.

Kendinize Destek Olacak Kum Torbaları Bulun!

Bu iş piyasası,bazen çok büyük tehlikeler bulundurmakta.Bu tehlikeler için önceden önleminizi alın.Çevrenizde size kum torbası gibi destek sağlayabilecek insanlar bulundurunki yıkılmayın.

Bilgisayar Delisi Olun!

İnternette,ulaşmak istediğiniz bir bilgiye ulaşamıyorsanız,zegin olmanız güç biraz.Zengin insanların büyük bir kısmı internet sayesinde ticari bağlantılar kurup işlerini geliştirmekteler.

Basını ve Ünlüleri Kullanın!

Ünlüler ile arkadaşlık kurabilmek için,gerekli ortama yada etkinliği oluşturun.Arkadaş olduktan sonra ünlü ve basında olanlara kendi ürünlerinizi hediye edin.Böylece ürününüzün reklamını çok ucuza yapmış olursunuz.

Paranızı Katlayın!

Bir işe başlarken ya da bir şirket kurarken biraz cesaret yeterli olabilir.Ama şirket sizi kendi kendine yükseltemez.Biriktirebilidğiniz kadar para biriktirin ve emlak gibi kolaya satabileceğiniz ürünlere yatırım yapın.İster kiraya verin ister daha yüksek bir fiyata satın.Böylece gelirinizi hep katlamış olursunuz.30 yaşından önce de zengin..

Forex ile zengin olmak isteyenlere
Related posts

Yorumunuzu Yapınız

Your Name: (required)

E-Mail: (required)

Website: (not required)

Message: (required)

Send comment

iş fikirleri yeni iş fikirleri iş kurmak